Reedel saab avalöögi südasuvine Triobet Pärnu Weekend
  • Jokker.ee
  • 20.07.2016

Reedel saab avalöögi südasuvine Triobet Pärnu Weekend

Algaval nädalavahetusel viiakse suvepealinna suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos läbi südasuvine, kahest turniirist koosnev Triobet Pärnu Weekend. Iseäranis hästi sobib ürituse avaturniir neile, kes sõidavad sealt edasi Toris toimuvatele ETPF-i suvepäevadele.  

Minifestival toimub traditsioonilise kava kohaselt: reedel, 22. juulil kell 19:00 algab Triobet Live Pärnu ning laupäeval, 23. juulil kell 19:00 eriturniir „Suur Bounty Jaht“. 

Ühe re-entryga Triobeti Live'i sisseost on 50 eurot ning see mängitakse 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste tasemetega. Sarnase formaadiga on ka „Suur Bounty jaht“, mille 35-eurosest osalustasust moodustab 20 eurot bounty. Tegemist on viimase turniiriga, mida võetakse arvesse Win the Button powered by Saku võistlussarja ühe- ja kolmekuulises ränkingus. 

Sarja finaal toimub juba järgmisel laupäeval, 30. juulil ning sellele pääseb edetabeli 20 parimat. Nende vahel jagatakse ära kolme kuu vältel Jackpot-fondi kogunenud raha, Captain Morgani poolt välja pandud lisaauhinnad ning 50-eurone Grand Prix Live pilet. Üldränkingu viis parimat alustavad turniiri lisapunktidega. 

Turniiripileteid on võimalik soetada kohapeal, Casino Grand Prix veebilehel või Triobeti pokkeritoas. Nii nendele kui teistele live- ja online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet, saab kvalifitseeruda läbi  erinevate garanteeritud auhinnafondiga „TB EVENTS“  satelliitturniiride, mis on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events

Eelmine Triobet Pärnu Weekend toimus Pärnus juuni teisel nädalavahetusel. Triobet Live'il võistles 40 mängijat, kes tegid ühtekokku 55 sisseostu. Turniiri lõpetas Raivo Pinseli ning Meelis Vestla omavaheline diil, mis tagas mõlemale 648-eurose auhinnaraha. Seevastu "Suurel Bounty Jahil" oli parim kohaliku pokkerielu peamine eestvedaja Andrus Siim.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5