Robert Kallikorm vormistas oma kolmanda Paf Live'i võidu
 • Jokker.ee
 • 08.12.2019
 • 0

Robert Kallikorm vormistas oma kolmanda Paf Live'i võidu

2019. aasta viimase Paf Live'i karika napsas Robert Kallikorm, kes hingab nüüd turniirisarja arvestuses suurimale tšempionile kuklasse. 

7. detsember möödus Olympic Park Casinos igati ootuspäraselt. Pokkerisaal oli rahvast pungil, sest kõik soovisid osaleda populaarseimal igakuisel pokkeriturniiril Paf Live. Üheksa lauda olid välja müüdud. 

Teadupärast tasub Pafile alati õigeks ajaks kohale tulla, sest nii on lootust võita endale 70 eurot sularaha. Sirkka-Liisa Seppäläle ei pea seda kaks korda ütlema, just temale boonus seekord kuuluski. 

Ent tühjade kätega ei pidanud kasiinost lahkuma mitte ükski esimesest sajast alustajast. Endiselt hoitakse au sees traditsiooni, mille kohaselt kostitab Paf jõulude lähenedes oma sõpru imekaunite piparkookidega. Lõplik osalejate arv küündis 115 mängijani. Lisaks sisseostudele tehti ka 15 re-entryt, paisutades auhinnafond seeläbi 8345 euro suuruseks. Osa said sellest 12 parimat.

Ehkki naismängijaid startis mitmeid, oli seekord tavapärasest rohkem välismaiseid amatsoone. Üks neist, Giedre Stapulioniene, vormistas endale ka parima naismängija tiitli. Kui algusfaasis oli tal isegi omajagu stäkki, millega mängida, purjetas ta lõpus puhtalt õnne najal, saades mitu korda pre-flop all-iniga duubli ning platseerus lõpuks 9. kohal, teenides 242 eurot. Mõistagi kuulus temale ka uus tasuta Paf Live'i pääse. Nii nagu Kaido Kuusilegi. Kenasti edenenud Kaido oli sunnitud leppima rahamulliks jäämisega. 

Finaallaua seltskond oli parasjagu rahvusvaheline. Eestlastele lisaks leidsime sealt ka ühe leeduka, ühe venelase ja ühe valgevenelase. Suurimat konkurentsi pakkus kohalikele meestele aga hoopis Ukrainast pärit pokkerisõber Maksym Glubokyi. Stabiilselt rassinud Maksym oli ühel hetkel üks neljast parimast mängijast. Täpselt siis tuli lauas üles ka rahakokkuleppe planeerimine, kuid Robert Kallikormi ideest tuld ei võetud. Ei saanud sellest kokkuleppest asja ka pärast 4. kohale jäänud ja 793 eurot teeninud Aleksandr Gazenfusi välja kukkumist. Nimelt leidis Maksym, et temale kui väikseima stäkiga mängijale pakuti liiga vähe raha ja seega läks mäng edasi. 

Maksymi stäkk aina kosus, kuni pärast läbi Arvo-Mart Elvisto duubeldamist oli ta juba teistega igati võrreldavas olukorras. Nüüd võeti diili jutt uuesti üles ja jõutigi kokkuleppele, et igaüks on garanteerinud endale 1600 eurot ja mäng jätkub karikale ning 307 eurole.

Heads-uppi jõudsidki lõpuks Maksym ja Robert. Vägikaika vedamine ei kulgenud libedalt, sest kumbki pole allaandja tüüpi. Ent Robert suutis võidu ära vormistada ning sai kergendusega tõdeda, et lõpuks ometi on kolmas Pafi karikas tema oma. Pafi kuulsuste allee kõlavamatest nimedest eraldab teda nüüd vaid üks võit. Teadupärast on neljakordseid tšempione kaks - Taivo Sillaste ning kadunud Aare O. Kinnas on igatahes visatud, sest Robertil on kindel plaan Taivole järele võtta. 

Paf Live 7.12.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (115 osalejat, 15 re-entryt)

 1. koht Robert Kallikorm - 1907 € 
 2. koht Maksym Glubokyi - 1600 €
 3. koht Arvo-Mart Elvisto - 1600 € 
 4. koht Aleksandr Gazenfus - 793 € 
 5. koht Rait Rimmel - 542 € 
 6. koht Maksim Durov - 434 €
 7. koht Dzmitry Darynski - 334 €
 8. koht Oleg Tuomanen - 284 €
 9. koht Giedre Stapulioniene - 242 €
 10. koht Silvester Oidekivi - 217 €
 11. koht Margus Tuvikene - 200 €
 12. koht Mart Moor - 192 €
Turniiri live-blogi on võimalik täismahus lugeda siit.

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba uuel aastal. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 50 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 50 tasuta spinni slotimängus Pehmed ja Karvased.  
2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5