Sel nädalal Betsafe'is: Võta kuni 225 tasuta spinni Book of Legends slotikal!
  • Jokker.ee
  • 13.01.2021
  • 0

Sel nädalal Betsafe'is: Võta kuni 225 tasuta spinni Book of Legends slotikal!

Tänavu jaanuaris oma 15. sünnipäeva tähistav Betsafe teeb igal nädalal (ajavahemikus 4.-31. jaanuar) korralikke eripakkumisi nii kasiinomängijatele kui spordiennustajatele. 

Kampaaniatest osa saamiseks ava vaid pakkumise erileht (kliki sellele lingile) ning sealt kastile "LIITU". Kui oled juba varem liitunud, siis igal nädalal enam uuesti liituma ei pea. 

TEISE NÄDALA (11.-17. jaanuar) PAKKUMISED ON JÄRGMISED: 

Kasiino: Panusta 35 € kasiinos ja saad 15 tasuta spinni  slotikamängus Book of Legends, igaüks väärtusega 20 senti. Seda pakkumist saad nädala jooksul kasutada kuni 15 korda ehk kokku on võimalik saada kuni 225 tasuta spinni. Pane tähele, et tasuta spinnidega võidetud rahale kehtib VAID ÜHEKORDNE läbimängimise nõue!

Sport: Panusta vähemalt 100 € spordiennustuses (min. koef 1.50 sündmuse kohta) ning saa 20 € riskivaba panuse.

Kõik ülejäänud tingimused leiad Betsafe'i lehelt. Kui Sul veel Betsafe'i kontot pole, siis haara kindlasti kinni erilisest 800 tasuta spinni promost. Selle pakkumise muudab erakordseks just see, et tasuta spinnidega võidetud raha tuleb KÕIGEST 1x läbi mängida!

jokker_768x420.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5