LIVE

Sel nädalavahetusel suvepealinnas: Grand Prix Super 50 ja Paf Live Pärnu
  • Jokker.ee
  • 11.07.2018
  • 0

Sel nädalavahetusel suvepealinnas: Grand Prix Super 50 ja Paf Live Pärnu

Sel nädalavahetusel lööb Pärnu pokkerielu taas korralikult kihama, sest kavas on kaks põnevat turniiri ning Lääne-Eesti suurima kasiino neljas sünnipäevapidu! 

Reedel kell 18:00 algab Port Arturi kasiinos igakuine Grand Prix Super 50, mis viiakse läbi 50 000 stardipunktiga. Mängutasemed vältavad 20 minutit, lubatud on üks re-entry/hiline registreerumine 220 minuti jooksul. Ostes pileti varem (tee seda siin), alustad suurema algstäkiga - näiteks lunastades pileti enne kolmapäeva, 11. juulit kell 19:00, saad koguni 5000 lisapunkti. 

Reedel viiakse sealsamas läbi ka Port Arturi kasiino neljas sünnipäevapidu, mille käigus loositakse välja 1500  eurot. Loosipileteid saab teenida vaid mänguautomaatidel iga vähemalt 30€ mänguvõidu eest kuni peo alguseni. Kõikidele külalistele (sh. pokkerimängijatele) pakutakse torti, tasuta jooke ning suupisteid. 

Tort.jpg

Laupäeval, 14. juulil kell 15:00 algab aga menukas Paf Live Pärnu, mis viiakse läbi kuni kuuel laual. Turniiri sisseost on 70 eurot, algstäkk 30 00 punkti ning mängutasemed Paf Live'idele omaselt 20 minutit. Seejuures on esimese 8 leveli jooksul lubatud nii hiline registreerimine kui ühekordne re-entry.

Paf Live'ist tehakse ka live-ülekanne meie portaalis ning mängijaid ootavad erinevad üllatused. Pane tähele, et kolme suvise etapi peale kokku enim raha võitnud mängijat ootab lisaauhind Paf Live Marine Cup 2018 auhinnapaketi näol (avaturniiri võitis Viljandi mees Hannes Keskküla). Tavapäraselt kostitab Casino Grand Prix turniiridel osalejaid tervitusjookidega ning baarist on võimalik tellida erinevaid sooje toite!

Grand Prix diiler.jpg

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker