Soovid tasuta 10-eurost panust? Aga palun - näita oma teadmisi!
  • Jokker.ee
  • 18.06.2020
  • 0

Soovid tasuta 10-eurost panust? Aga palun - näita oma teadmisi!

Suur jalgpall on taas täies hoos ning Euroopa tippliigades mängud hoogsalt käimas!

Kui hästi Sa aga jalgpalli tunned? Coolbet annab Sulle hea võimaluse oma vutialased teadmised proovile panna ning teenida IGAL NÄDALAL 10-eurone tasuta panus. Ennustusmängus osalemine on TÄIESTI TASUTA, samuti pole nõutav deposiidi tegemine ega ükski muu täiendav tegevus - näiteks mingile mängule panustamine. 

Vasta lihtsalt kuuele lihtsale küsimusele eelseisvate vutilahingute kohta ning saa 10-eurone tasuta live-panus juhul, kui vastad kuuest küsimusest vähemalt viiele õigesti. Igal küsimusel on kolm valikvastust, mis tähendab, et õige ennustuse tegemine pole kaugeltki nii keeruline kui alguses võib tunduda. 

Vastata saavad kõik, kellel on Coolbetis konto (selle saad avada siin). Ennustada saab kuni reede õhtuni! Tasuta panused kantakse õieti vastanud mängijate kontodele hiljemalt järgmiseks emaspäevaks kell 14:00. Juhul kui Sinu tasuta panus peaks võitma, tuleb tasuta panus üks kord läbi mängida, panustades Sulle meelepäraste jalgpallimängudele koefiga vähemalt 1.50. 

25 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 25 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5