Soovid tasuta Meistrite Liiga live-panust? Aga palun - näita oma teadmisi!
  • Jokker.ee
  • 05.03.2019
  • 0

Soovid tasuta Meistrite Liiga live-panust? Aga palun - näita oma teadmisi!

Täna jätkub UEFA Meistrite Liiga ning Sul on taas hea võimalus Coolbetis oma vutialaseid teadmisi demonsteerida!

Vasta viiele lihtsale küsimusele Dortmundi Borussia ja Tottenham Hotspuri vahelise 1/8-finaali kohtumise esimese poolaja kohta ning saa 10-eurone tasuta live-panus juhul, kui vastad viiest küsimusest vähemalt neljale õigesti. Igal küsimusel on kolm valikvastust, mis tähendab, et õige ennustuse tegemine pole kaugeltki nii keeruline kui alguses võib tunduda.

Vastata saavad kõik, kellel on Coolbetis konto (selle saad avada siin). See ei maksa midagi, samuti pole nõutav deposiidi tegemine ega ükski muu täiendav tegevus - näiteks mingile mängule panustamine. 

Vastuste töötlemine võib aega võtta kuni 15 minutit. Juhul, kui Sul läheb hästi, teenid hiljemalt teise poolaja alguseks tasuta panuse. Juhul kui Sinu tasuta panus peaks võitma, tuleb tasuta panus üks kord läbi mängida, panustades koefitsiendiga vähemalt 1.50. 

Coolbet tasuta livebet.jpg

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI TASUTA PANUSED AASTA LÕPUNI

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

- 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

- Maksa sisse €50, kasutades boonuskoodi 5FREEBET. Saad iganädalase €5 tasuta panuse tänasest kuni aasta lõpuni.

- Maksa sisse €100, kasutades boonuskoodi 10FREEBET. Saad iganädalase €10 tasuta panuse tänasest kuni aasta lõpuni.

2) Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. Kui valid tasuta panused, siis kantakse neid Sinu arvele iganädalaselt kuni aasta lõpuni. 

Saadud boonus või deposiidi summa (tasuta panuste korral) tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller)
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker