Vaid nädalavahetusel: jalgpalli kombokindlustus Coolbeti spordiennustuses
  • Jokker.ee
  • 11.01.2019
  • 0

Vaid nädalavahetusel: jalgpalli kombokindlustus Coolbeti spordiennustuses

Eestis ning mujal järjest enam populaarsust koguv Coolbeti spordiennustus pakub ebaõnnestunud mitmikpanustele kindlustust - tee jalgpalli mitmikpanus, mis sisaldab 4 mängu ning kui üks Sinu valikutest kaotab, siis saad 10-eurose tasuta panuse.

Pakkumises osalemiseks tuleb sellega esmalt vastaval Coolbeti lehel liituda. 

Seejärel vali 4 mängu, mis toimuvad sel nädalavahetusel vahemikus reede, kell 19:00 kuni pühapäev, kell 23:59. Pea meeles, et arvesse lähevad:
- Ainult Euroopa jalgpalliliigad (English Premier League, English Championship, FA Cup, LaLiga, SerieA, Bundesliga, Ligue1, EliteSerien, AllSvenskan, Veikkausliiga, Meistriliiga, Danish SuperLiga, Dutch Eredivisie ja Belgium Jupiler Pro League)
- Ainult mängueelsed 1X2 panused, (min. 4 valikut)
- Miinimumpanus 10 € ning miinimumkoef 6.00

Kõik valikud panusesedelil peavad olema lahendatud hiljemalt pühapäevaks kell 23:59 (samal nädalal kui panus on tehtud). Miinimumpanus on 10 € ja maksimaalne teenitav tasuta panuse summa samuti 10 €.

Nüüd jääb vaid loota, et Sinu mitmikpanus võidab! Kui seda ei juhtu aga vaid ühe äparduse tõttu, siis kantakse Sinu kontole esmaspäeval (hiljemalt kell 19:00) tasuta panus, mis kehtib kuni sama nädala neljapäevani (23:59). Tasuta panus tuleb läbi mängida 6 korda koefiga vähemalt 1.7.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker