Spinni mõnuga! Betsafe duubeldab Sinu suurima võidu kuni 200 € ulatuses!
  • Jokker.ee
  • 22.10.2020
  • 0

Spinni mõnuga! Betsafe duubeldab Sinu suurima võidu kuni 200 € ulatuses!

Enam kui 1000 erineva slotimänguga Betsafe online-kasiino esitleb omapärast ning põnevat kampaaniat aktiivsetele mängijatele, mis kehtib 21.-27. oktoobrini.

Selle kampaaniaga lubatakse duubeldada iga panustamisnõude (10 000 €) täitnud mängija suurim võit ühe keerutuse kohta kuni 200 euro väärtuses. Kampaanias saavad osaleda ainult Eesti residendid ja sobiva(d) slotimängu (d) ning panuste suuruse võib mängija ise valida!

Näited:

1) Oletame, et mängija teeb perioodi jooksul kümme tuhat 1-eurost keerutust Eesti ühes populaarseimas slotimängus Book of Dead ning suurim võit, mille ta ühe keerutuse jooksul sai, oli 800 eurot. Sel juhul maksab Betsafe talle kampaania lõpus 200 eurot boonust.   

2) Oletame, et mängija teeb perioodi jooksul 50 tuhat 0.10 € keerutust slotikal Book of Dead ning 50 tuhat 0,10 € keerutust slotimängus Starburst. Suurim võit, mille ta ühe keerutuse jooksul sai, oli 150 eurot. Sel juhul maksab Betsafe talle kampaania lõpus 150 eurot boonust.   

Boonused tuleb hiljem Betsafe'i slotikatel 10x läbi mängida!

Kui sul veel Betsafe'i kontot ei ole, siis ootab Sind lausa enneolematu pakkumine - 800 tasuta keerutust vaid 1X läbimängimise nõudega!

Kui Sa veel täpselt ei tea, millist slotimängu Sa mängida, siis tasub tutvuda Betsafe'i uute mängudega, näiteks eksklusiivse Red Tiger slotikaga Thor's Vengeance. Ära unusta ka teist vaid eestlastele mõeldud kampaaniat, mille käigus saab veel võistelda 7500-le tasuta spinnile

Thors.jpg

LIITU EESTI SUURIMA MÄNGUDE VALIKUGA ONLINE-KASIINOGA!

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5