Sügisene Coolbet Open Online toimub 21.-28. novembril
  • Jokker.ee
  • 12.11.2021
  • 0

Sügisene Coolbet Open Online toimub 21.-28. novembril

Pühapäeval, 21. novembril algab sügisene Coolbet Open online-festival, mis koosneb 11 turniirist ning vältab kuni 28. novembrini

Festivalil saavad osaleda eksklusiivselt vaid Coolbeti mängijad Eestist, Põhjamaadest, Kanadast, Tšiilist ja Peruust. Coolbet Open Online'i auhinnagarantii on kokku 100 000 eurot.

Festivali keskmes on 200-eurose sisseostuga põhiturniir, mille esimene vaatus viiakse läbi koguni 3 stardipäevaga. High-Rollereid ootab 500-eurose sisseostuga eriturniiri, õrnemast soost mängijaid aga 20-eurone naisteturniir.  

Coolbet Open turniiridel jagatakse ka edetabelipunkte. Auhindu jagub 5 parimale, võitja saab 1000-eurose piletipaketi 3.-13. detsembril toimuvale iPoker Winter Festivalile. Neli järgmist saavad vastavalt 500, 300, 200 ja 100 euro väärtuses pileteid samale festivale. 

Coolbet Open Online ajakava.jpg

Coolbet Open Online turniiridele saad kvalifitseeruda läbi igapäevaste garantiide ning oodatava lisaväärtusega satelliitide. Süsteem on harukordselt lihtne - osaleda saab ka täiesti tasuta ning võita pileteid erineva sisseostuga Coolbet Open Online turniiridele. 

Coolbet Open Online Satikad.jpg

COOLBETI KONTO SAAD AVADA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5