Sünnipäeva-hõnguline oktoobri Paf Live tõi täismaja
 • Jokker.ee
 • 11.10.2020
 • 0

Sünnipäeva-hõnguline oktoobri Paf Live tõi täismaja

Oktoobri Paf Live'il osales hulk sünnipäevalisi. Viimseni välja müüdud turniiril pälvis suurima aplausi Veiko Aava, kes pakkus vaatemänguliselt meelelahutuslikku pokkerit. 

10. oktoober tähistab Pafi projektijuhi Laur Siboldi sünnipäeva. Suur hulk Lauri sünnipäevalisi jõudis ka samal päeval Olympic Park Casinos peetud igakuisele Paf Live'i pokkeriturniirile. Algusajaks olid kõik 90 kohta välja müüdud ning kohe avati ka ootelist. Unikaalseid mängijaid kogunes lõpuks kokku 108. Ühtekokku sooritati ka 29 re-entryt, mis paisutas auhinnafondi 8324 euro suuruseks. Suure osalejate ja re-entryte arvu tõttu jagus rahast koguni 18 parima premeerimiseks.

Üllatusi täis päeval alustas skoorimisega Aleksandr Klepatš, kes oli see õnnelik, kellele loositi välja 70 eurot sularaha. Et osalema oli kutsutud ka kolm Nõmme Kalju jalgpallurit, kelle väljavõtmise eest võis võita jalkasärgi, said õnnelikuks ka Tiina Tammetar, Joonas Kulli ning Märt Sikkar

Kuna oli ikkagi sünnipäeva päev, jagati turniiri alguses ka tasuta rummikokse, mis meeleolu tõusule ainult kaasa aitasid. Loomulikult oli mängijatel hea tuju ka seeläbi, et üle pika aja sai näha tuttavaid nägusid. Ka selliseid nägusid, keda ei ole igakuistel turniiridel näha olnud juba aastaid. Näiteks Sven Reimaa ütles, et pole Park kasiinos käinud juba seitse aastat. Risto Manninen nimetas Parki veel suisa uueks, kuna talle oli see alles teine kord pärast remonti kasiinosse sattuda. Üle väga pika aja saime tervitada ka Rein Koovi, kes tõdes, et viibib nüüdsel ajal rohkem maal. Igatahes tasus just Reinul tulek enim ära, sest lõppjärjestuses jõudis ta 13. kohale ning teenis 175 eurot auhinnaraha. 

Rahadesse jõudnute seast leidsime ka nimesid, kes selles nimistus alatasa figureerivad. Ilma rahata ei lahkunud näiteks ei Marius Morel ega ka Robert Kallikorm. Raha sai ka enda sõnul viienda koha needuse all kannatav Raivo Pinsel, lugedes ette päris mitu hiljutist turniiri, kus ta tõepoolest 5. koha teenis. Mitmendaks ta siis seekord jäi? Eks ikka viiendaks, tasuks 500 eurot

Rahadesse jõudis ka kaks naismängijat: Tiina Tammetar, kes lahkus 16. kohaga, ning Ilona Sibold, kes lisaks 14. kohale ja sellega kaasnevale 175 eurole sai ka parima naismängija tiitli ning uue tasuta Paf Live'i pääsme. Muide, sama lohutusauhind kuulus Mathijs Rustile, kes jäi rahamulliks. 

Tõelise hoo sai turniir sisse aga vahetult enne lõppu. Veiko Aava stäkk jäi oma suuruse poolest silma juba turniiri algusfaasis. Lahtist mängu mängiv Veiko tegi julgeid lükkeid ja ehkki need tõid enamasti edu, tuli alla neelata ka mitmeid mõrusid momente. Kehvast seisust suutis Veiko aga iga kord taastuda ning lõviosa finaalaua sündmustest olidki just Veiko dirigeeritud.

Üks raskeimaid vastaseid oli vast Kaarel Lepik, kellel oli nii stäkki kui ka mängukogemust. Ent seekord jäi heitluses peale hea näitlemisoskusega Veiko. Kaarli viimases jaotuses tõmbas Veiko kõigile üllatuseks välja ässade pocketi ja selle vastu kümnetega mängiv Kaarel enam rohtu ei leidnud. Vaid järgneva kümne minutiga tegi Veiko lauas puhta töö. Olgu mainitud, et ka heads up Veiko ning Kristjan Zilmeri vahel kestis ainult ühe jaotuse. Võitmatu Veiko teenis auhinnaraha 1919 eurot ning lahkus kauni karikaga. 

Mida põnevat turniiril veel juhtus, saad lugeda live-blogist

Paf Live 10.10.2020: €70 No Limit Holdem re-entry (108 osalejat, 29 re-entryt):

 1. koht Veiko Aava - 1919 €
 2. koht Kristjan Zilmer - 1330 €
 3. koht Osman A. - 1010 €
 4. koht Fredi Karindi - 750 €
 5. koht Raivo Pinsel - 500 €
 6. koht Kaarel Lepik - 415 €
 7. koht Ardi Valgemäe - 335 €
 8. koht Mati Pirn - 250 €
 9. koht Kristo Salamatin - 210 €
 10. koht Robert Kallikorm - 190 €
 11. koht Imre Leibold - 190 €
 12. koht Janek Kukk - 190 €
 13. koht Rein Koov - 175 €
 14. koht Ilona Sibold - 175 €
 15. koht Märt Sikkar - 175 €
 16. koht Tiina Tammetar - 170 €
 17. koht Roman Turmakov - 170 €
 18. koht Marius Morel - 170 €

Järgmine Paf Live toimub juba loodetavasti novembris. Hoia silmad lahti ja ära unusta, et turniirile on võimalik endiselt kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 25 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker