Pikalt koroonapausilt naasnud Paf Live sai uue tšempioni
 • Jokker.ee
 • 13.09.2020
 • 0

Pikalt koroonapausilt naasnud Paf Live sai uue tšempioni

Pooleaastase vaheaja järel naasnud Paf Live'il võidutses Neeme Org - esmapilgul täiesti tundmatu mees, kellel sugulussidemete järgi Pafi võitmine siiski veres. 

12. septembri pärastlõuna meelitas Olympic Park Casinosse tervenisti 81 mängijat, kes soovisid Paf Live'i tiitlivõistluses kaasa rääkida. Neist 25 kasutasid ka teise stardi võimalust ning koos re-entryte ja sisseostudega kogunes auhinnafondi 6380 eurot

Meeleolukas turniir algas loosiga. Kõigi kohaletulnute vahel loositi välja 70 eurot sularaha, mis kuulus seekord Janek Hinile. Olgu öeldud, et raha kulus ära sealsamas kasiinosaalis re-entry peale. 

Kohale oli tulnud palju tuttavaid nägusid, teiste seas laulja ja raamatu autor Margus Vaher, kuid ka pokkerikuulsusi - näiteks Madis Müür, kolmekordne Pafi tšempion Robert Kallikorm ning neljakordne Pafi tšempion Taivo Sillaste. Viimane oli kaasa võtnud ka onupoja, keda me varem Paf Live'i mängimas pole näinud. 

Kuigi Sillaste enda mäng läks sedakorda aia taha, valdab mees ilmselt mingit Pafi võitmise loitsu, mille onupojale peale luges, sest Neeme Org oli juba poole turniiri peal valmis koju minema, ent mäng võttis aina tuure üles ja kodused pidid ootama. Veidi pärast südaööd olid finalistid selgunud ning ka Neeme oli üks neist. Tasapisi mängiti rahakohad välja ning kui alles oli neli parimat, üritas Dmitri Bruns naljatledes diilist juttu teha. Pärast seda, kui Madis Müür 4. koha vormistas, muutus Dmitri oma ettepanekuga aina tõsisemaks. Teistest suurema stäkiga Neeme esiti vedu ei võtnud, ehkki rahakokkuleppe vastu polnud ka ukrainlane Serhii Bosik. Kolme parima vahel diilini ei jõutudki. Lõpuks tegi Neeme Serhii turniirielule otsa peale ning kaks parimat jätkasid heads upiga. 

Duell oli pikk ja heitlik. Kulus tund, enne kui saime Neeme võitjaks kuulutada ning Dmitrile 2. koha välja anda. Poole duelli peal jõuti ka diilini, mille järgi jagunesid auhinnarahad meeste vahel võrdselt. Kuid mäng ei muutunud pärast diili sõlmimist grammigi lõdvemaks, sest karikast olid huvitatud mõlemad. Viimaks sai võidujoovastust tunda just Neeme Org, kelle kaheksate paarist sai kolmik, samal ajal kui Dmitrile flopist avanenud mastitõmme kokku ei tulnud. Õnneks ei olnud Dmitri pettunud, sest sai kokkuvõttes rohkemgi raha, kui summa, millega ta algselt diili tehes nõustunud oli. Lõpp hea, kõik hea. 

Veel üks võitja oli sellel turniiril Airin Pindis. Lisaks parima naismängija tiitlile jäi tema kanda ka rahamulli koht. See tähendab, et ta lahkus turniirilt kahe tasuta Pafipääsme võrra rikkamalt. Millal ta need realiseerida saab, sõltub koroonast, aga jääme lootma, et järgmine turniir toimub juba oktoobris. Seniks lugege eilse lahingu kokkuvõtet ja olge terved!

Paf Live 12.09.2020: €70 No Limit Holdem re-entry (81 osalejat, 25 re-entryt):

 1. koht Neeme Org - 1520 €
 2. koht Dmitri Bruns - 1520 €
 3. koht Serhii Bosik - 930 €
 4. koht Madis Müür - 640 €
 5. koht Renta Gatos - 480 €
 6. koht Martin Salong - 340 €
 7. koht Marek Haljasoks - 270 €
 8. koht Robert Kallikorm - 230 €
 9. koht Egon Järvoja - 190 €
 10. koht Hannes Keskküla - 160 €
 11. koht Ivar Simmer - 160 €

Ehkki hetkel ei ole teada, millal uuesti turniirile pääseb, on võimalik endiselt kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

UUELE MÄNGIJALE: 25 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker