SUPERPAKKUMINE: Mängi läbi €100 ning saa 100 EUROT riskivabaks panustamiseks!
  • Jokker.ee
  • 18.10.2018
  • 0

SUPERPAKKUMINE: Mängi läbi €100 ning saa 100 EUROT riskivabaks panustamiseks!

Maailma suurimate online-spordiennustuste hulka kuuluv Bet365 hullutab oma Eesti kliente juba mõnda aega suurepärase liitumispakkumisega, mis võimaldab saada vaid 100 euro läbimängimise eest 100 euro väärtuses tasuta panuseid. 

Kuivõrd lihtne selle boonuse saamine siis ikkagi on ning kui palju on sellest ka kasu? Jokker.ee proovis järgi!

SAMM 1: Esiteks tuleb mõista, et lubatud boonust ei maksta välja mitte reaalses rahas, vaid n.ö. panustamisühikustes, mille eest on alles võimalik panuseid tegemata hakata. Et 100 panustamisühikut saada (uue spordiennustusega liitudes tasub tervitusboonusest üldjuhul ikka maksimum võtta, sest boonuste vabastamine on matemaatiliselt kordades tulusam kui kasiinos...pokkerist rääkimata), tuleb avada konto, teha 100-eurone deposiit ning boonus aktiveerida. 

liitu.jpg

SAMM 2: Nüüd tuleb 100-eurone deposiit ühe korra läbi mängida. Selleks sobivad kõik koefid alates 1.20, mis on erakordselt kliendisõbralik nõue. Sa võid näiteks riskida ja teha ühe 100-eurose panuse või see 100 eurot kasvõi 100 erineva spordisündmuse vahel ära hajutada. Arvestades, et Bet365 koefid on vähemalt ühed parimatest Eestis, peaks puhtmatemaatiline kaotus 100 euro läbimängimisel jääma mitte üle 4 euro.

SAMM 3: Seejärel kantakse Sinu kontole 100 panustamisühikut, millega võid hakata n.ö. riskivabu panuseid tegema. See pole küll reaalne raha, küll on aga võimalik selle eest reaalset raha võita. Koefitsient panustamisel panustamisühikutega peab olema jätkuvalt vähemalt 1.20 (nii madala koefiga pole siiski panustada mõtet, tasub püüda ikka märksa rasvasemaid kalu). 

SAMM 4: Tee panuseid, märkides panustamisühikute kasutamiseks sedelile vastav "linnuke". Pea meeles, et juhul kui panus kaotab, kaotad Sa ainult panustamisühikuid ning juhul kui see võidab, makstakse Sulle välja ainult võidu netosumma.

NÄIDE: Sa saad oma 100 panustamisühikut kätte ning teed esimese panuse 25 panustamisühikut, koefiga 4.00.  
- Juhul kui panus kaotab, siis jääb Sinu kontole alles 75 panustamisühikut (100-25).
- Juhul kui panus võidab, teenid 75 eurot reaalset raha: (4.00-1.00)*25. Samuti jääb Sulle alles 75 panustamisühikut (100-25). 

Bet365 sport.PNG
KOKKUVÕTE: Eeldusel, et mängija hajutab riske ja teeb 100 panustamisühiku eest näiteks 20x5€ panust keskmise koefiga 2.00, teenib ta umbes 48 eurot netotulu (4%-lise marginaali korral). Tuleb arvestada ka sellega, et panustamisühikute saamiseks kaotab mängija umbes 4 eurot. Puhtmatemaatiline keskmine kogutulu on selle näite puhul umbes 44 eurot!  

OLULINE TEADA: Võidusumma ei sisalda panustamisühikute summat. Kehtivad kasutajatingimused, ajapiirangud ja tõkestused!

Järeldus

Jokker.ee hindab Bet365 liitumispakkumist väga heaks nii mänguliselt kui matemaatiliselt. Võimalus saada väga kiirelt ja hõlpsalt raha tasuta panustamiseks peaks köitma paljusid spordisõpru. Samuti on tegemist pakkumisega, millel on selge matemaatiline +EV. Mõistlikult panustades ning riske hajutades peaks deposiitboonuse läbimängimine igal juhul kasumiga lõppema. 

Bet365 sport.jpg

Jokker.ee peab Bet365 mängukeskkonda kohaks, kus tasuks kindlasti avada konto ka juhul, kui oled juhuslik panustaja või mängid väga harva. Seda suuresti põhjusel, et pakkumised on head, promosid on palju ning võib leida neidki mänge, mida teised ei paku. Samuti tuleb arvestada, et kõik Bet365 võimalused pole hetkel Eestis veel kättesaadavad, kuid põhjust on loota, et ka meie mängijatele pakutavate teenuste valik täieneb pidevalt.  

Bet365 keskkonnas on väga lai spordisündmuste valik ning võimalused ennustamiseks (nii üldiselt, ühe spordivõistluse lõikes kui live-panustamisel) väga mitmekesised. Kahtlemata rõõmustavad spordisõpru ka arvukad live-stream ülekanded, mille jälgimine on tehtud väga mugavaks.


56757.png
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5