Täna lõppeb Triobetis Tallinn Superweekendi online-kvalifikatsioon
  • Jokker.ee
  • 01.05.2016
  • 0

Täna lõppeb Triobetis Tallinn Superweekendi online-kvalifikatsioon

1. mai õhtul kulmineerub Triobetis järgmisel neljapäeval algava Tallinn Superweekend põhiturniiri online-kvalifikatsioon. Tänasel supersatelliidil on garanteeritud vähemalt kaks 1400-eurost auhinnapaketti. 

Kell 21:00 algav 165-eurose sisseostuga supersatelliit viiakse läbi freezeout-mänguformaadis 3000 stardipunkti ning 15-minutiliste tasemetega. Lubatud on hiline registreerumine esimese 60 minuti jooksul. Turniir on leitav Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Superweekend.

Osalejate arvust sõltumata garanteerib Triobet satelliitturniiri kahele parimale 1400-eurose auhinnapaketi. Paketis sisaldub sisseost põhiturniirile, 250 eurot reisikulude katteks, luksuslik majutus ning kutsed eksklusiivsetele pidudele ja üritustele. 

„Juba jaanuaris Triobetis alanud online-kvalifikatsioonist on võtnud osa hulgaliselt Eesti pokkerimängijaid ning meil on hea meel tõdeda, et mitmetel nendest on õnnestunud ka auhinnapakett võita,“ rõõmustas Triobeti pokkerimänedžer Andres Burget. „Ootame Superweekendi põhiturniirile üle 50 Eesti pokkerimängija, kelle seas on loodetavasti ka võistluse tšempion,“ lisas Andres.  

4.-7. mail Olympic Casinos läbiviidav Superweekend minifestival on selle aasta üks suurimaid pokkeriüritusi terves Baltikumis, mille keskmes on 500-eurose osalustasuga ning eeldatavalt enam kui 100 tuhande eurose auhinnafondiga põhiturniir. Lisaks viiakse läbi supersatelliit põhiturniirile ning 100-eurose sisseostuga igakuine Triobet Live. 

Põhiturniiril on kaks stardipäeva, meister selgub 7. mai pärastlõunal algavas finaalis. Igal mängijal on lubatud teha soovi korral ka üks re-entry ühel valitud stardipäevadest. Põhiturniiri pilet on võimalik soetada otse läbi pokkeritoa hiljemalt 3. maiks kell 13:00

Mullusel Tallinn Superweekend põhiturniiril osales 242 mängijat, kes tegid ühtekokku 285 sisseostu. Kuigi finaallauas kulges mäng enamasti eestlase Kristo Klaasseni taktikepi all, läks võit hoopis esikohaduelli 1:5 kaotusseisust alustanud Mads Bertelsenile. 2013. aasta lõpus võitis Tallinna Superweekend põhiturniiri Natalja Manuyko, kes valiti toona ka Eesti aasta naismängijaks. 

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5