Täna Unibeti jõulukalendris: 50% kuni €20 reload-boonus!
  • Jokker.ee
  • 03.12.2018
  • 0

Täna Unibeti jõulukalendris: 50% kuni €20 reload-boonus!

Advendiaeg on alanud ning paljud suuremad online-operaatorid käivitanud oma iga-aastased jõulukalendrid. Mõistagi on seda teinud ka Unibet, pakkudes 75 000 euro väärtuses meelehead. 

Põnevad pakkumised ootavad nii pokkeri-, bingo- kui kasiinomängijaid ning spordiennustajaid. Iga päev tehakse eripakkumine ning nii kuni 24. detsembrini!

button.png

Tänane, 3. detsembri eripakkumine on deposiitboonus 50% kuni €20. Tegemist pole küll suure, kuid siiski väga hea pakkumisega, sest boonust on võimalik vabastada (kergetel tingimustel) ka spordiennustuses

Pakkumisest osa saamiseks logi sisse oma Unibeti kontole ning mine boonuspakkumiste sektsiooni, aktiveeri seal sissemakseboonus, tee deposiit ning asu mängima. Boonus kantakse mängija kontole koheselt, mis tähendab et juhul kui teed sissemakse summas 20 €, annab Unibet Sulle 10 € juurde ning saad alustada mängimist 30 euroga. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb teha 40 € sissemakse.

Boonust saab kasutada kõigis mängudes, v.a. pokker ja Supertoto/Superscore. Sa võid ise valida, kus soovid boonust vabastada ning nõuded on järgmised:  

- Live-kasiinos, kasiinos ning õnnemängudes 25x (lauamänge, videopokkerit ja live-kasiino mänge arvestatakse panustamisel 10% ulatuses). 

- Spordiennustuses ja live-panustamises 6x (min. koefitsient 1.40). 

Boonus tuleb vabastada 30 päeva jooksul.

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker