LIVE

Unibeti jõulupakkumised: €500K advendikalender, ümbermaailmareis ja missioonid
  • Jokker.ee
  • 01.12.2016
  • 0

Unibeti jõulupakkumised: €500K advendikalender, ümbermaailmareis ja missioonid

Täna uue pokkeritarkvara käivitanud Unibet külvab oma kliendid detsembris sõna otseses mõttes kinkidega üle!

24-päevases advendikalendris läheb jagamisele enam kui poole miljoni euro väärtuses auhindu, pokkerimängijatel on aga võimalus võita üks 33 erinevat reisipaketist, mille seas on ka 28-päevane ümbermaailmareis. 

€500 000 advendikalender

Unibeti advendikalender on aktiivne 1.-24. detsembrini ning igal päeval on Gonzol eripakkumisi nii kasiino-, bingo- kui pokkerimängijatele ning spordiennustajatele. Ühtekokku on pakutavate hüvede koguväärtus üle 500 tuhande euro ning nendeks võivad olla näiteks tasuta keerutused, riskivabad boonused, põnevad bingomängud kui ka freerollid pokkeritoas.  

1. detsembril saab näiteks täiesti niisama Secrets of Christmas slotikal!

Ainuüksi igapäevase pakkumise akna avamise eest pääsed igal päeval loosimisele, kus on võimalik võita 20 eurot. Lisaks saad iga päeva eest, mil Advendikalendri pakkumisi kasutada, ühe tasuta keerutuse, mida saad omakorda kasutada Secret of Christmas slotikal 12. ja 24. detsembril

UUS MÄNGIJA SAAB UNIBETI KASIINOS 100% KUNI €100 BOONUSE! 
Lisaks antakse Sulle 5 TÄIESTI TASUTA Starbursti keerutust ning kaks TASUTA pääset €500 uue mängija slotiturniirile, võimalusega võita kuni 4000 eurot. 
Korralikud loosiauhinnad enam kui tuhandele pokkerimängijale!

Kogu detsembri vältab suur pokkerikampaania, mille auhinnafond on ligikaudu 250 000 eurot!

Alates 1. detsembrist jagatakse Unibeti pokkeritoa rahamängudes loosipileteid. Iga kord, kui võitev laud on valitud, saab buttonil olev mängija loosipileti. Kõik teised selles lauas olevad mängijad võidavad Unibet Openi satelliidi pileti. Loosipiletid on jagatud kolme tasemesse ning iga loosipileti võitjale on garanteeritud auhind. 

dd.jpg

Üks Kuldse pileti omanik võidab 28-päevase ümbermaailmareisi ning teised saavad kas ainulaadse reisi või kõrgete panuste rahamängu pileti. Kaks Hõbedase pileti omanikku lähevad harukordsele reisile ning teised saavad keskmise väärtustega pileteid, läptoppe või UK Tour'i pakette. Kaks Pronksist pileti omanikku saavad reisi ning teised võidavad madalatest kuni keskmiste panusteni pokkeripileteid.

Otseülekandes jälgitav loos toimub Twitchi kanalil 7. jaanuaril kell 17:00 Eesti aja järgi. Ülekannet kommenteerib Unibeti striimer David Vanderheyden. Loosimine kestab kuni kõik auhindade võitjad on selgunud. Kõrgema väärtusega auhinnad loositakse Davidi poolt ning madalamate väärtustega auhinnad selguvad spetsiaalse tarkvara abil. Kui Sul on vähemalt üks loosipilet, siis kindlasti vaata, millise auhinna sa võitsid! Kõigi võitjatega võetakse ühendust või nad saavad auhinna kätte seitsme tööpäeva jooksul pärast loosi toimumist.

UNIBETI POKKERITOAGA SAAD LIITUDA SIIN - €10 PILET ILMA SISSEMAKSETA JA €200 LÄBIMÄNGIMISBOONUS

fff.jpg

Missioonid raha- ning turniirimängijatele

Sarnaselt eelmistele kuudele on ka detsembris võimalik täita kolmest ülesandest koosnevaid missioone (astmeid). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvaraga tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on erinevad turniiripiletid. Iga mängija võib saada ühe missiooni auhinna vaid ühel korral ning võidetud pileteid tuleb kasutada hiljemalt 1. jaanuaril.


UB Missioonid.jpg

UB Missioonid.jpg

UB Missioonid.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker