Teisipäevased EMV satikad Coolbeti pokkeritoas
  • Jokker.ee
  • 20.03.2018
  • 0

Teisipäevased EMV satikad Coolbeti pokkeritoas

Märtsi lõpus algavad arvult 16-ndad turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV). Kui Sa ei ole endale veel ihaldatud EMV 2018 piletit taganud, siis nüüd on Sul võimalus see ka Coolbetis võita. 

Järgmise kahe nädala jooksul korraldab Coolbet mitmeid satelliite, kus on võimalik võita pileteid nii põhi-, rahva- kui naisteturniirile. Lisaks EMV 2018 piletitele pannakse auhindadena välja ka piletid Coolbet Openi satelliitidele!

Pea meeles, et EMV online-kvalifikatsioonis saavad osaleda vaid Eesti kliendid ning satelliitide võitjad nõustuvad EMV-l mängides kandma Coolbeti brändingut.

EMV satikad Coolbet.jpg
Kuidas jõuda Coolbet Openile?

Coolbetis pokkerit mängides ära unusta ka Coolbet Openi satikaid, mis võimaldavad pääseda soodsalt 2.-6. mail Tallinnas toimuvale rahvusvahelisele suurturniirile.

See on õnnestunud juba enam kui 20 mängijal ning pakette on võidetud ka freerollidelt alustades. Coolbet Openi paketi võid saada läbi neljafaasilise online-kvalifikatsiooni. Kõikidel satelliiturniiridel on vähemalt 1-3 piletit järgmisele etapile garanteeritud! 

Coolbet OPEN satikad.jpg

1200-euroses auhinnapaketis sisaldub:     

- €550 sisseost Coolbet Open põhiturniirile (päev 1B, 3. mai),

- Majutus kolmeks ööks (3.-6. mai, neljapäevast pühapäevani) Hilton Tallinn Park hotellis kahele inimesele,

- Igapäevane hommikusöök hotellis ja spa-keskuse sissepääs kahele,

- €215 reisikulude katteks,

- Meenekotike Coolbetilt.

COOLBETIGA LIITUMINE

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker