Triobet jätkab tänasest tegevust Betsafe'i kaubamärgi all
  • Jokker.ee
  • 02.05.2017

Triobet jätkab tänasest tegevust Betsafe'i kaubamärgi all

Täna, 2. mail võttis spordiennustus- ja hasartmänguportaal Triobet kasutusele samasse gruppi kuuluva, rahvusvaheliselt tuntud Betsafe’i kaubamärgi, mille all hakkavad tegutsema kõik Betsson Groupi litsentseeritud operaatorid Balti riikides. Eestis ja Lätis on selleks Triobet, Leedus aga TonyBet.

Üleminekuga saab Betsafe’ist ainus kõikides Balti riikides litsentseeritud rahvusvaheline online-hasartmänguportaal. Betsafe’i Baltikumi turundusdirektori Kaido Ulejevi sõnul loob ühise rahvusvahelise kaubamärgi kasutusele võtmine loob olulist uut sünergiat nii grupi tasandil kui ka Balti riikides ning võimaldab pakkuda klientidele veelgi paremat valikut.

„Jätkame tuntud kvaliteedis, kuid täiendavalt avanevad klientide jaoks Betsafe'i brändi kasutuselevõtuga ka lisavõimalused erinevates tootesegmentides,“ selgitas Ulejev ning lubas, et uue kaubamärgi all jätkatakse ka edaspidi Eesti spordi suurtoetajana. "Lisaks Eesti tippudele võime end uhkusega nimetada ka Inglismaa tippklubi Manchester City suursponsoriks, kellega Betsafe on juba aastaid koostööd teinud,” lisas Ulejev.

Betsafe on enam kui 11-aastase ajalooga ning tuntud tegija nii Põhjamaades, Ühendkuningriigis kui mitmetes Ida- ja Kesk Euroopa riikides. Bränd toodi esmalt turule Norras 2006. aastal ning kuulub alates 2011. aastast Stockholmi börsil noteeritud Rootsi ettevõtte Betsson AB gruppi. Oma klientide pakutakse nii spordiennustust, online-pokkerit, veebipõhiseid osavus- ja õnnemänge ning online-kasiinot.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5