Nädalavahetusel toimuval Triobet Pärnu Weekendil 800 euro väärtuses lisaauhindu
  • Jokker.ee
  • 09.03.2016
  • 0

Nädalavahetusel toimuval Triobet Pärnu Weekendil 800 euro väärtuses lisaauhindu

Algaval nädalavahetusel toimub suvepealinna suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos Triobet Pärnu Weekend minifestival, mis koosneb kahest turniirist. Triobet lisab festivali auhinnafondile väärtuslikud lisaauhinnad 500-eurose Tallinn Superweekendi ning 300-eurose Eesti meistrivõistluste põhiturniiri pileti näol. 

Nii kohalikule pokkerikommuunile kui ka kõikidele külalistele mõeldud ürituse juhatab sisse reedel kell 19:00 algav Triobet Live Pärnu. 50-eurose sisseostuga No Limit Holdem re-entry turniir mängitakse 10 000 stardipunkti ning 30-minutiliste tasemetega. Koheselt pääseb laudadesse kuni 50 pokkerisõpra, hiline registreerumine/ühekordne re-entry vältab aga 200 minutit. Lisaks teenib üks osaleja osaleja 500-eurose Tallinn Superweekend pileti. 

Festival jätkub laupäeval kell 19:00 algava eriturniiriga „Suur Bounty Jaht“. Selle pokkerivõistluse 35-eurosest sisseostust moodustab koguni 20 mängija pearaha. Nii seda kui ka teisi laupäevaseid turniire võetakse arvesse Win the Button powered by Saku võistlussarja kolmekuulises ränkingus.  Ka sel turniiril on eriauhind: 300-eurone Eesti meistrivõistluste põhiturniiri pilet. 

„Pärnus esmakordselt katsetatud hiigelbountydega turniiri formaat oli üsna hullumeelne, sest iga mängija pearaha nimel käis tõsine võitlus,“ naeris Triobeti pokkerimänedžder Andres Burget. „Peamine oli aga see, et osalejatele mäng meeldis ning võistlus püsis terav algusest lõpuni,“ rõhutas Andres. 

Veebruari teisel nädalavahetusel esmakordselt korraldatud Triobeti Pärnu Weekend meelitas kohale kümneid pokkerisõpru: Triobet Live’il tehti 58, Suurel Bounty Jahil aga 52 sisseostu. „See oli igati tubli tulemus, sest samal ajal toimus ju Otepääl Triobet WinterFest,“ tõdes Andres, kes ka ise algaval minifestivalil kaasa lööb.  See, milles eest on võimalik eriauhindu võita, selgub kohapeal. 

Turniiripileteid on võimalik soetada kohapeal, Casino Grand Prix veebilehel või Triobeti pokkeritoas. Nii nendele kui teistele live- ja online-turniiridele, mille partneriks või läbiviijaks on Triobet, saab kvalifitseeruda läbi  erinevate garanteeritud auhinnafondiga „TB EVENTS“  satelliitturniiride, mis on leitavad Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5