Tyson või Jones? Panusta poksilegendide lahingule riskivabalt!
  • Jokker.ee
  • 17.11.2020
  • 0

Tyson või Jones? Panusta poksilegendide lahingule riskivabalt!

28. novembril toimub poksimatš, mida ootab kogu maailm. Ringi astuvad legendid “Iron” Mike Tyson ja Roy Jones Jr., kes peavad Los Angeleses kaheksast raundist koosneva lahingu. Huvitaval kombel on see meeste esimene omavaheline vastasseis!

Coolbet pakub oma uutele klientidele matši nautimiseks 50-eurost riskivaba panust. Selle saamine on väga lihtne ning hiljem on võimalik kasutada ka Coolbeti tervitusboonuseid!

AVA KONTO EESTI PARIMATE KOEFIDEGA KIHLVEOKONTORIS!

Pakkumises osalemiseks tee sissemakse kasutades boonuskoodi TYSON50. Kui teed seejärel panuse Tysoni ja Jones matšile ning Sinu panus peaks kaotama, tagastab Coolbet selle kuni 50 euro ulatuses!

Panuse kinnitamiseks pead märgistama piletil oleva "riskivaba panus" kastikese. Näiteks, kui teed 30 € panuse ja kaotad, siis saad tagasi täpselt 30 €. Kui teed aga 60 € panuse ja kaotad, siis tagastab Coolbet Sulle 50 €.

Arvesse lähevad nii üksik- kui live-panused. Seda riskivaba panuse pakkumist saab kasutada ainult ühe korra ning tagastatud raha ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Hiljem võid kasutada ka teisi fantastilisi Coolbeti liitumisboonuseid. 

Coolbet boonused.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5