Uhke pildiseeria vapustavast kaardijooksust: viiest käest kolm andis neliku!
  • Jokker.ee
  • 13.10.2018
  • 0

Uhke pildiseeria vapustavast kaardijooksust: viiest käest kolm andis neliku!

Pafi online-kasiinos pakutakse uudset Cash Carry videopokkerit, kus võib saada koguni viieks jaotuseks stardikätte ühe garanteeritud wild-kaardi. Kuivõrd see reaalselt võiduvõimalusi suurendab, saate näha juba alumises pildiseerias.

Tõsi on see, et Jokker.ee testmängus saime kuuest järjestikusest jaotusest kolm nelikut ja kaks maja! See võib ju kõlada müstiliselt uhkelt, kuid tuleb siiski arvestada, et kombinatsioonide väljamaksed on kogu mängus märksa väiksemad kui näiteks tavapärases Jacks-or-better'is ning tegemist oli ka tõeliselt eduka (ja tavapärasest märksa parema sessiooniga). 

button.png

Cash Carry Poker on tavaline videopokker ühe wild-kaardi ehk jokkeriga. Wild e. jokker asendab teadupärast kombinatsioonide moodustamisel kõiki teisi kaarte ning muudab pokkerikäed tavapärasest märksa võimsamaks.

Seega - kui võidad nn. tavajaotuses käe masti või tugevama kombinatsiooniga, aktiveerub Sticky Wild funktsioon. See tähendab, et järgmises viies voorus on Sul samal panusetasemel mängides avakäes garanteeritult Wild kaart, mis tõstab Sinu võiduvõimalusi märkimisväärselt.

Nagu videopokkeris ikka, on kõike võite kuni 1000 euroni võimalik ka duubeldada (arvates ära kas kinnise kaardi värvi või masti). Kui arvad õieti, siis esimesel juhul korrutatakse Sinu võit kahega, teisel juhul aga neljaga. Valesti arvestades kaotad kahjuks kõik. 

Võimalikud panusetasemed on vahemikus €0.10 kuni €100 ning võitude väljamaksed selles Pafi mängus järgmised: 

- Viisik 400x

- Royal Flush 150x

- Mastirida 30x

- Nelik 11x

- Maja 7x

- Mast 4x

- Rida 3x

- Kolmik 1,50x

- Kaks paari 1x

Ja nüüd lubatud fotod!

Paf videopokker 1.jpg

BOONUSMÄNGU SAAMINE (maja)


Paf videopokker 2.jpg

ESIMENE BOONUSMÄNG (esimene nelik)


Paf videpokker 3.jpg

TEINE BOONUSMÄNG EI ANDNUD MIDAGI, EDASI KOLMAS BOONUSMÄNG (teine nelik)


Paf videopokker 4.jpg

NELJAS BOONUSMÄNG - MAJA, EDASI VIIES BOONUSMÄNG (kolmas nelik)

UUELE MÄNGIJALE PAFIS: 25 TASUTA MÄNGUVOORU + €10 NIISAMA!

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Thunderbar (a' €0,20).  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker