Ulmeline Mega Moolah Jackpot tõusis täna üle 20 miljoni!
  • Jokker.ee
  • 30.01.2019
  • 0

Ulmeline Mega Moolah Jackpot tõusis täna üle 20 miljoni!

Slotimängude kuninga Mega Moolah suurim Jackpot ületas täna, 30. jaanuari hommikul uue megatähise ning tõusis üle 20 miljoni!

See tähendab, et juhul kui supervõidu saab mõni Eesti mängija, kantakse tema pangakontole üle 20 miljoni euro ning tegemist on uue maailmarekordiga. Senine rekord tehti mullu, 28. septembri pärastlõunal, mil üks õnnelik mängija sai kätte 18,91 miljonit eurot!

Loomulikult peab selle supervõidu saamiseks olema metsikult õnne, kuid tasub olla valvas, sest hiigelsumma on võimalik võita ka kõigest 25-sendise panusega! Mega Moolah't saad mängida enamikes Eesti online-kasiinodes, sealhulgas näiteks Unibetis

Coolbet 1.jpg

Mis mäng on Mega Moolah?

Eelmisel dekaadil loodud Mega Moolah on suhteliselt vana mäng, mis on võib-olla just seetõttu ka erakordselt lihtne. Selle mängimine ei nõua erilist nuputamist ega keerukatest lisavidinatest/funktsioonidest arusaamist, samuti puuduvad tüütud animatsioonid ning mäng ise on kiire ja tempokas.

Tasuta spinnide e. keerutuste saamiseks tuleb saada ühe keerutuse jooksul rullikutele vähemalt kolm skätter-sümbolit (tähistatud punase ringiga järgmisel pildil), mille järel saab mängija automaatselt 15 tasuta keerutust.  

Boonussümbolid.jpg

Lisaks võib saada ka erilise Jackpot-boonusmäng, mis võibki igaühe hoobilt miljonäriks teha.

Jackpot-boonusmängu vallandub täiesti juhuslikult ning võidurahad on kõigile samad panuse suurusest sõltumata. Küll tuleb aga arvestada sellega, et mida suurem on panus, seda suurema tõenäosusega boonusmänge "antakse". Jokker.ee sügisene testmäng näitas, et maksimaalse, €6.25 panuse korral saab boonusmänge üsnagi sageli, seevastu minimaalse panusega mängimine võib tähendada, et neid tuleb omajagu oodata. 

Kui boonusmäng käivitub, siis on mängijale garanteeritud üks neljast Jackpot-võidust: 

1) Mini (reeglina pisut alla 10 euro),

2) Minor (reeglina umbes 100 eurot),

3) Major (alates 10 000 eurost, kuid võib tõusta kordades kõrgemale),

4) Mega (vähemalt miljon eurot).

Mängija saab täpselt selle Jackpoti, millel loosiratas peatub. Kõige tavalisem on Mini-Jackpoti võit, kõige haruldasem aga täistabamus Mega-Jackpot. 

hfh.jpg

Viimased neli Mega Moolah Jackpoti sel aastal on olnud järgmise suurusega: 

28. september - 18 910 668

24. juuni - 8 332 554

20. aprill - 1 778 226

19. aprill - 5 691 921

100 EUROT TERVITUSBOONUST + 5 TASUTA STARBURSTI KEERUTUST!

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker