Unibeti kasumivõimendused tennisele ja jalgpallile
  • Jokker.ee
  • 08.03.2018
  • 0

Unibeti kasumivõimendused tennisele ja jalgpallile

Tehes nädalavahetusel Unibetis võitva komboennustuse Euroopa tippliigadele, saad osa erilisest kasumivõimendusest. Samuti on võimalik teenida lisatulu läbi 20%-lise live-ennustuse kasumivõimenduse Indian Wellsi tenniseturniiril.

button.png

Kasumivõimendus kehtib Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Eredivisie, Jupiler Pro League, Superligaen ja The Championship mängudele. Et sellest osa saada, tuleb esmalt registreeruda, avades selleks vastava kampaanialehe ning klikkida pakkumises osalemise lingile. Võimenduse protsent sõltub tehtud valikute arvust, mis on ühte mitmikpanusesse kombineeritud. 

Kasumivõimendused.jpg
Pane tähele, et pakkumisel arvestatakse ainult neid komboennustusi, mis on tehtud valitud liigade mängudele alates reedest 13:00 (Eesti aeg) kuni esmaspäevani 00:59 (Eesti aeg). Iga ennustussedelil olev ennustus peab olema tehtud min. 1.40 koefiga, pileti maksimaalne panus on 25€ ning maksimaalne kasumivõimenduse väljamakse 1000€. Kasumivõimendusega piletit saab kasutada ainult pärisrahaga tehtud ennustuste puhul. Tasuta ennustuste ja boonusraha puhul need ei aktiveeru.

Kuidas see töötab?
1. Pakkumisele tuleb registreeruda vastaval Unibeti lehel
2. Tee valitud Euroopa jalgpalliliigale mängueelne 1X2 (võidab meeskond 1 - viik - võidab meeskond 2) vähemalt 3 ennustusega komboennustus miinimumpanusega 10€
3. Kui Sinu ennustus on võitev, lisab Unibeti juba järgmisel tööpäeval Sinu kontole kasumivõimenduse

Indian Wells 20% kasumivõimendus
Californias toimub Indian Wells Masters tennise suurturniir, kuhu Unibet pakub uut 20% live-kasumivõimendust. Seda saab kasutada igal võistluspäeval. 

Pakkumine kehtib ajavahemikus 8. märtsist kuni 18. märtsini 2018 kõikidele Indian Wellsi matšidele.  Iga ennustussedeli valiku koefitsient peab olema vähemalt 1.40 ning iga kasumivõimendusega pileti suurim lubatud panus on 50 €. Suurim võimalik boonuse väljamakse mängija kohta nädalas on 2 000 €.

Reaalajas kasumivõimendusega piletit saab kasutada ainult päris pärisrahas tehtud htud ennustuste puhul. See ei aktiveeru, kui seda kasutatakse koos tasuta ennustuse või boonusesaldoga, samuti ei anta kasumivõimendust cash-out funktsiooni kasutamisel.  

1) Ava konto Unibeti spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee vähemalt €10 deposiit

3) Unibet DUUBELDAB Sinu poolt tehtud deposiidi summas kuni €50
NB! Boonus tuleb enne väljavõtmist vähemalt 10x läbi mängida

1) Olles aktiveerinud deposiitboonuse saad lisaks ka €10 TASUTA PANUSE

2) TASUTA PANUS tuleb teha mobiiliga

3) Võidu korral tuleb panus 3x läbi mängida, kaotatud panuse korral nõudeid pole


- Kõigele lisaks saad päris niisama veel 5 TASUTA keerutust populaarsel Starbursti slotikal!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino