Usud Eesti edusse Eurovisioonil? Betsafe pakub uutele klientidele superkoefi!
  • Jokker.ee
  • 08.05.2018
  • 0

Usud Eesti edusse Eurovisioonil? Betsafe pakub uutele klientidele superkoefi!

Sel nädalal toimub Portugalis Eurovisiooni lauluvõistlus ning Betsafe spordiennustus pakub uutele klientidele tõelist superkoefi. Panusta Eesti esindaja Elina võidule ning kui Elina peaks tõesti ka võitma, saad oma raha koguni 100-kordselt tagasi!

Tegemist pole kaugeltki pakkumisega "äärmiselt ebatõenäoliselt toimuvale juhtumile", sest Elina kuulub Eurovisiooni suurimate favoriitide hulka. Selget soosikut selleaastasel lauluvõistlusel ei ole, kõige tõenäolisemateks võitjateks peetakse Küprost (koef 3.40) ja Iisraeli (koef 4.30). Eesti ja Norra jagavad kolmandat kohta, mõlema võidu tõenäosust hindab Betsafe ühele seitsme vastu. 

Seega on koefitsient 100.00 tõeliselt magus. Pea meeles, et pakkumine kehtib vaid kuni 2000 uuetele kliendile ning Eesti võidule saab teha 1-eurose panuse. Juhul kui see läheb pihta, maksab Betsafe välja 100 eurot. 

Osalemiseks peab klient kasutajaks registreeruma (alates 4. maist) kuni 8. mai kella 22:00-ni (Eesti aeg). 

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks veebruaris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii veebruaris, märtsis, aprillis kui mais. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino