Uue formaadiga Grand Prix Super 50 turniiri võitis mullune Saaremaa meister
  • Jokker.ee
  • 22.10.2016

Reedel, 21. oktoobril esmakordselt uue formaadiga toimunud Grand Prix Super 50 turniiri võitis mullune Saaremaa pokkerimeister Kristjan Kaljulaid (pildil).

Suvepealinna suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas kasiinos korraldatud 50-eurose sisseostuga turniirist võttis osa 26 mängijat, kellest neli kasutas ka ühekordse re-entry võimalust. Võistluse auhinnafond oli 1350 eurot ning raha jagus viiele parimale.

Kristjaniga võrdse auhinnaraha (308) eurot teenisid ka septembrikuise Triobet Live Pärnu tšempion Tõnis Kont, Pärnu pokkeriklubi raudvara Konstantin Marks ning Rain Siivert. 117 eurot pudenes viienda koha saavutanud Valmar Rünkile

Grand Prix Super 50, 21. oktoober 2016: €50 No Limit Holdem re-entry (26 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Kristjan Kaljulaid - 308
2. Tõnis Kont - 308
3. Konstantin Marks - 308
4. Rait Siivert - 308
5. Valmar Rünk - 117

Kristjan Kaljulaid sai tuntuks sellega, et kindlustas mullu juba kolmandat aastat järjest Saaremaa meistritiitli jäämise samasse perekonda. Kahel eelmisel korral, 2013. ja 2014. aastal oli võidutsenud tema noorem vend Raimo Kaljulaid. Alles sel aastal läks tiitel mujale - juunis osutus parimaks nimekas Kuressaarest pärit harrastusmängija Tarmo Tammel

Grand Prix Super 50 turniirile järgneb laupäeva õhtul kell 19:00 algav Win the Button powered by Tanqueray Super Knockout turniir, mis läheb viimasena arvesse uue Win the Button powered by Tanqueray turniiriseeria ühe- ning kolmekuulises arvestuses.