Uus Triobeti pokkerimänedžer on Enri Orav
  • Jokker.ee
  • 13.01.2017

Uus Triobeti pokkerimänedžer on Enri Orav

Triobeti pokkerimänedžeriks valiti nimekas pokkeripersoon Enri Orav (pildil), kes alustas töötamist uuel ametikohal selle nädala alguses. Reede õhtul osaleb ta Triobeti esindusisikuna Eesti läbi aegade populaarseimal pokkeriturniiril Triobet Live, kus Enri väljalööjat ootab 50-eurone boonus. 

Värske Triobeti pokkerimänedžer on üks Eesti läbi aegade paremaid cashimängijaid, kelle initsiatiivil alustati 2014. aasta sügisel populaarse Cash Game Festivali läbiviimist. Pärast kolme edukat üritust Eestis tutvustas pokkeri rahamänge populariseeriv üritus end ka Londonis, Maltal ja Bulgaarias, saades kõikjal erakordse menu osaliseks

"Võimalus töötada Baltimaade suurimas pokkeritoas on minu jaoks äärmiselt motiveeriv väljakutse ning oma töös soovin ma rakendada kõiki ideid, mida olen ise mängijana saanud," kinnitas Enri. "Triobeti poolt pakutav teenus on olnud alati kõrge kvaliteediga ning minu eesmärgiks on viia kliendisuhtlus juba järgmisele tasemele," jätkas Enri.

Kuigi Orav tunnistas, et netipokkeri populaarsus on pärast buumi mõnevõrra langenud, usub ta siiski, et viimase aja trendid annavad lootust nii elukutselistele mängijatele kui ka harrastajatele. "Endise pokkerimängijana pööran ma alati tähelepanu kõikide mängijate soovidele ning ettepanekutele, olles igasuguse tagasiside eest äärmiselt tänulik," lõpetas Enri.

Baltikumi turule suunatud Triobeti pokkerituba alustas tegevust 2006. aasta alguses ning kuni möödunud aasta septembrini juhtis ettevõtte pokkerivaldkonda Andres Burget.

Enrile ja teistele oma sõpradele saad elada kaasa, kui vaatad Triobet Live otseülekannet!

Artikli foto: Natalie Pastakeda, Cash Game Festival
 


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5