Vaid uuele Coolbeti kliendile: panusta riskivabalt ühele UFC229 matšile!
  • Jokker.ee
  • 03.10.2018
  • 0

Vaid uuele Coolbeti kliendile: panusta riskivabalt ühele UFC229 matšile!

Laupäeval, 6. oktoobril toimub Las Vegases sportliku vabavõitluse tippsündmus UFC229, mille keskses kohtumises lähevad vastamisi Dagestani võitleja Khabib Nurmagomedov ning Iiri legend Conor McGregor.

Coolbeti spordiennustus prognoosib võitu esimesele. Nurmagomedov on valitsev UFC kergekaalu meister ning pole kaotanud veel kordagi. Samas ei vaja ka McGregori nimi kellelegi erilist tutvustamisi, sest tegemist on selle spordiala tõelise legendiga!

Ükskõik, kelle poolt Sa oled - kindel on see, et võitja selgub juba peagi! Oluline on aga teada, et Coolbet võimaldab kõikidele oma uutele klientidele 20-eurost riskivaba (ehk niiöelda tasuta) ennustust kas sellele või mistahes muule UFC229 raames toimuvale matšile.

Mida teha tasuta panuse saamiseks?
2) Kasuta lehel "Minu Boonused" koodi: UFC229
3) Tee sissemakse Pärast boonuskoodi sisestamist on Sinu esimene UFC229 panus riskivaba. Kui selle kaotad, tagastatakse panus kuni 20€ väärtuses koheselt! Tagastatud rahale puuduvad läbimängimistingimused. NB! Panuse pead tegema päris rahaga, seega ei tohi sissemakset tehes kasutada ühtegi boonuskoodi. Tervitusboonust või mõnda muud pakkumist võib kasutada oma järgmise sissemaksega.

Pakkumine kehtib vaid uutele Coolbeti klientidele Eestist, kes registreerivad konto ning teevad sissemakse alates 1. oktoobrist. Valitud matši tulemus peab olema otsustatud hiljemalt 7. oktoobriks kell 12:00 ning võimalik rahatagastus tehakse viie minuti jooksul pärast valitud matši lõppu. 

Arvesse lähevad nii üksik- kui mitmikpanused ning riskivaba panuse pakkumist saab kasutada vaid ühe korra, ainult UFC229 raames. Tagastatud rahale puuduvad igasugused läbimängimise nõuded!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker