Veebruari Paf Live'i võitja sai elu suurima cash'i
 • Jokker.ee
 • 03.02.2019
 • 0

Veebruari Paf Live'i võitja sai elu suurima cash'i

Paf Live sai 2019. aasta veebruaris uue tšempioni, kelle jaoks oli see senine suurim live-pokkeriga teenitud rahasumma. 

2. veebruari lumine pärastlõuna tõi Olympic Park Casinosse 87 pokkerisportlast. 70-euroste sisseostude ja 17 sooritatud re-entry tulemusel kogunes auhinnafondi 6625 eurot. Auhinnarahadest jagus 10 parima premeerimiseks. 

Esimesena tuli "rahadesse" rootslane Joakim Öhman, kellele naeratas nimelt loosiõnn. 70-eurone õigel ajal kohalejõudmise preemia kuulus just temale. Pikalt tundus, et mees ütleb sõna sekka ka finaallauas, sest mäng kulges tal edukalt, kuid kaugemale kui ca 20 parima sekka tal siiski jõuda ei õnnestunud. 

Preemiate teemaga jätkates ei saa me mööda Birgit Veberist, kes osutus parimaks naismängijaks. Üsna napilt jäi finaallauast välja temagi. Lohutuseks siiski uus Paf Live'i pääse.

Sama lohutusauhind kuulus Kristjan Maasalule, kelle kuute taskupaar pidi alla vanduma jaapanlasest Yoichi Kato -le. 

Yoichi polnud ainus välismaalane, kellel finaallauda asja. Leidsime sealt ka Adriaan Hobo, kelle tulemuseks jäi 10. koht ning saagiks 199 eurot. Tuttavatest nimedest ei puudunud ka Janek Hin ja Robert Kallikorm. Viimane sai cooleri Silver Simulaskilt, kellel õnnestus oma -ga pihta saada flopis ilutsevale kuningale, saates nii emandate taskupaariga võitleva Roberti garderoobi jope järele. Õnneks siiski 444 eurot rikkamana. 

Põnevus kasvas, kui järel oli kolm parimat. Rain Mölderkivi oli enda sõnul Paf Live'i finaallauda jõudmist oodanud ei rohkem ega vähem kui kolm aastat. Nüüd oli see üle pika aja taas õnnestunud ning märgiline kolm tähistas ka Raini kohta lõppjärjestuses, tasuks uhked 908 eurot

Seega olid heads uppi jõudnud kogenud Silver Simulask ning Aleksei Golov, kes on igakuiste suurimate turniiride mängijate seas hetkel veel pigem tundmatu nimi. Korraks arutati ka diili sõlmimist, mille järgi pidanuks Silver leppima algselt 2. kohale mõeldud summast paarsada eurot suurema numbriga, kuid kokkulepe jäi sõlmimata, sest võidujanulisele Silverile pole pokkeri juures kõige olulisem raha - kolmas Paf Live'i karikas trofeede riiulil kõlas hoopis magusamalt.

Et Alekseil oli kõvasti rohkem žetoone, pidanuks seisude võrdsustumiseks Silverit toetama ka mänguõnn, kuid seda ei juhtunud. Viimases jaotuses jõuti enne all-ini minekut neljanda boardi-kaardi avamiseni. Selleks hetkeks oli Silveril -ga tabatud kaht paari, samas kui Alekseil -ga pihtas vaid kuningas. Silveri õnn pöördus riveris, kuhu maandus veel üks kuningas ning mäng oligi tehtud. 

2. koha eest teenis Silver 1291 eurot, Alekseile tõi 1. koht sisse aga 2021 eurot. Nimetatud summa on Olympic Poker Clubi statistika järgi ühtlasi suurim rahaline võit, mille Aleksei live-pokkeriga saavutanud. Väärikas tulemus igal juhul, sest Aleksei teekond turniiril polnud üksnes mee lakkumine, tal tuli üle elada ka mitmeid madalseise. 

Mida põnevat veebruari turniiril veel juhtus, saab järele lugeda live-blogist

Paf Live 02.02.2019: €70 No Limit Holdem re-entry (87 osalejat, 17 re-entryt):

 1. koht Alesei Golov - 2021 €
 2. koht Silver Simulask - 1292 €
 3. koht Rain Mölderkivi - 908 €
 4. koht Yoichi Kato - 662 €
 5. koht Robert Kallikorm - 444 €
 6. koht Andero Mardo - 358 €
 7. koht Sergei Bildjukevitš - 278 €
 8. koht Janek Hin - 245 €
 9. koht Jevgeni Bogatõrev - 219 €
 10. koht Adriaan Hobo - 199 €

Järgmine Paf Live'i lahing toimub juba 2. märtsil. Turniirile saab kvalifitseeruda kasvõi tasuta - ikka Pafi pokkeritoas. 

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker