VIDEO: Järelvaata OlyBeti spinnikunnide finaali
  • Jokker.ee
  • 21.09.2022

VIDEO: Järelvaata OlyBeti spinnikunnide finaali

19. septembril toimunud lõbusa saatesarja OlyBet spinnikunnid esimese hooaja salvestamisele Olympic Park kasiinosse olid saabunud internetis toimunud võistluse eelvoorude edukaimad – nende seas leidus nii elukutselisi pokkeriste, harrastusmängijaid kui ka Eesti kuulsusi, kellele pokker võõras pole.

Oma sõna pani kindlalt maksma pokkerikommuunis hästi tuntud harrastusmängija Carmen-Elina Vist, kellel tuli oma teekonnal alistada nii proffe kui kuulsusi. Kohal olid bändi 5MIINUST liige Põhja-Korea, tuntud telenägu Brigitte Susanne Hunt, poliitik Andrei Korobeinik ja saatejuht Erkki Sarapuu.

Vaata järgi OlyBeti spinnikunnide esimese hooaja finaali

Superfinaali võit läks harrastusmängija Carmen-Elinale, kes sai lisaks aule ja kuulsusele ka ülimagusa auhinna, 1100-eurose pääsme järgmise Kings of Tallinn põhiturniirile. Pokkeriproff Jaagup teenis 2. koha eest 550-eurose Kings of Tallinna kõrvalturniiri pääsme. Kuulsa Korea saagiks jäi 330-eurone kõrvalturniiri pääse.

Tühjade kätega ei jäänud aga õnneks ükski üheksa parima hulka pääsenud finalist. Kõiki ülejäänuid premeeris OlyBet 55-eurose tasuta pääsmega igakuisele OlyBet Poker Series Online turniirile, mis leiab aset juba laupäeval, 24. septembril algusega 20.00. Ka sina võid tasuta pääsme hankida laupäeval kl 17.30 algavalt freerollilt, kus auhinnalaual saadaval 8 prii-pääset!

Ka sina võid OlyBeti spinnikunnide saatesse pääseda!

Meeleolukas saatesari tõi tegelikult hulgaliselt auhindu ja preemiaid ka vaatajatele, samuti oli kõigil võimalus end ise läbi OlyBeti 1-dollariliste Spin & Gold kiirturniiride kaudu „telesse“ mängida. Just nii jõudis finaali Ander Heidmets. Kui soovid kuulsuste ja pokkeriproffidega ka ise mõõtu võtta, osale kindlasti OlyBet Spinnikunnide järgmises liigas, mis stardib juba 30. septembril.

Jälgi saateid OlyBet Poker Youtube kanalil.


Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 1000 $ tervitusboonus (tuleb pokkeri tarkvaras käsitsi aktiveerida, kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt mesinädalad (aktiveeri esimese 7 päeva jooksul pärast aliase valimist)
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.

MÄNGIMA!

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5