Võida 1300-eurone pakett sügisel Tallinnas toimuvale suurturniirile!
  • Jokker.ee
  • 07.04.2020
  • 0

Võida 1300-eurone pakett sügisel Tallinnas toimuvale suurturniirile!

Kevadine Coolbet Open jääb Eestis valitseva eriolukorra tõttu küll ära, kuid novembriks on viirus loodetavasti taandunud ning pokkerisõbrad saavad taas lauda istuda ning võistelda sadade Eesti ning Põhjamaade mängija südamed võitnud Coolbet Openil. 

Auhinnapakette võid asuda aga jahtima juba täna! Lahenda 6.-19. aprillil lihtsaid igapäevaseid missioone ja teeni pilet freerollile, kus läheb loosi ka 500 tasuta spinni Coolbeti kasiinos. 

Lisaks pea meeles ka seda: kui lõpetad ühel freerollil esiviisikus, siis kvalifitseerud Kevade Missioonide Super Freerollile, mis toimub 19. aprillil. Selle võitja saab auhinnaks 1300 € paketi novembris toimuvale Coolbet Openile, kohti teisest viiendani autasustatakse aga teiste pokkeripiletitega.

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!

Igapäevased kevade missioonide freerollid algavad kell 21:00. Sellele pääsed ainult siis, kui oled täitnud eelneval päeval päevaülesande. Ülesanded on väga lihtsad ega nõua suurt bankrolli või üliaktiivset mängimist. Näiteks avapäeval (6. aprillil) tuli mängida kõigest 1 Fish Party Sit & Go turniir (mistahes sisseostuga), täna aga vaid 10 reigitud jaotust. 

Freerollidel läheb jagamisele 500 tasuta spinni mängus Book of Dead. Neist saab osa 18 parimat. Super Freerolli võitja saab auhinnapaketi, mis sisaldab:

- 550 € sisseostu Coolbet Open põhiturniirile,

- 4 ööd majutust Hilton Tallinn Park hotellis,

- Hommikusööki ja spa külastust,

- 200 € reisiraha,

- Coolbeti kinkekotti.

CA 446x250.png

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5