Võida pilet reedel kell 19:00 algavale Betsafe Live'ile, 5 piletit GTD!
  • Jokker.ee
  • 30.05.2017

Juba sel reedel, 2. juunil jätkub Tallinnas populaarne Betsafe Live turniirisari. 100-eurose turniiripileti saab võita läbi teisipäeval, 30. mai õhtul kell 19:00 toimuva 25-eurose sisseostuga satelliitturniiri.

Online-satelliit viiakse läbi freezeout-formaadis. Alustatakse 3000 punktiga ning mänguga saab liituda vajadusel ka esimese 30 minuti jooksul. Mängitakse 8-max laudades ning tasemed vältavad 9 minutit. Garanteeritud on vähemalt 5 piletit!

Betsafe Live Tallinn toimub tavapäraselt Olympic Park kasiinos ning järgib aastaid hästi toiminud Triobet Live'i formaati. Koheselt pääseb laudadesse 100 mängijat ning esimese kolme tunni jooksul on lubatud nii hiline registreerumine kui ühekordne re-entry. Igast sisseostust läheb 75 eurot üldisesse auhinnafondi, 25 eurot moodustab aga pearaha. Nii saavad aktiivsed mängijad vastaseid välja lüües suurepärase võimaluse lisaraha teenida.

Betsafe Live.jpgEsimene Betsafe Live toimus Tallinnas möödunud kuul

Hinnanguliselt 10-11 tundi kestev turniir viiakse läbi 10 000 stardipunkti ja 30-minutiliste tasemetega. Eeldatavalt jagub auhinnaraha kõikidele finalistidele, kes saavad lisaks hõlpsalt läbimängitava 50-eurose boonuse (nõuab 550 lojaalsuspunkti teenimist).

Betsafe Live'ile saab elada vahetult kaasa ka läbi meie live-ülekande, mis algab kell 19:00 kohapealt!

Satelliitturniiri leiad Betsafe'i lobby alajaotusest läbi "Turniirid" > "Satelliidid" > "Triobet Events".

BETSAFE'IGA SAAD LIITUDA SIIN

Mais toimunud esimese, 68 osalejaga Betsafe Live'i võitis Madalamaadest pärit, kuid juba kuus aastat Eestis elav Adriaan Hobo, kes kuulub pokkeriklubi Insomnia ridadesse. Ühtekokku jagus auhinnaraha kaheksale parimale, millele lisandusid pearahad ning 50-eurosed boonused finalistidele ning Betsafe'i pokkerimänedžeri Enri Orava elmineerijale.

2007. aastal alguse saanud Betsafe Live'i (endine Triobet Live) eesmärgiks on pakkuda lõbusat meelelahutust nii tõsisematele harrastajatele kui ka kümnetele hobimängijatele. Lisaks pealinnale toimub turniirisari ka Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus, Raplas, Otepääl ja Haapsalus.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.