LIVE

Winterfest – Road to Kings of Tallinn 20. – 26. jaanuaril Olympic Park kasiinos
  • Jokker.ee
  • 19.01.2020

Winterfest – Road to Kings of Tallinn 20. – 26. jaanuaril Olympic Park kasiinos

Selle aasta esimene Olympic Casino pokkerifestival Winterfest – Road to Kings of Tallinn on eelsoojendus veebruaris algavaks regiooni suurimaks pokkerifestivaliks Kings of Tallinn.

Winterfest – Road to Kings of Tallinn toimub 20. – 26. jaanuaril ja minifestivali jooksul mängitakse kokku kuus rankinguturniiri ning üldrankingu võitjale on välja pandud €1100 Kings of Tallinn põhiturniiri pilet.

Festivali üheks põhisündmuseks on neljapäeval algav kahepäevane €220 NLH OlyBet Special Progressive Knockout turniir, millel 30-minutilised levelid ja algstack 30 000. Turniiril on lubatud kuue mängutaseme jooksul üks re-entry. Esimesel päeval mängitakse 16 taset ja teine mängupäev jätkub järgmisel päeval kell 15:15. Turniiri teeb eriliseks see, et ülemaailmselt popp turniiriformaati ei ole Eestis seni live-turniiridel harrastatud.

Reedel algab ka teine kahepäevane turniir - €350 NLH Winterfest Main Event. 40-minutiliste tasemete ja 30 000 mängumärgiga turniiril on võimalik sooritada piiramatu arv sisseoste kuue mängutaseme jooksul. Põhiturniiri teine mängupäev jätkub laupäeval kell 12:15. 

Laupäeval toimuva €110 NLH OlyBet Deepstack võitja ja rahamull teenivad lisaks ühe €110 online-pileti, mida on võimalik kasutada kolmapäeviti toimuval Kings of Tallinn põhiturniiri kvalifikatsioonil. Lisaks sellele saavad kõik finaallauda jõudnud mängijad €25 online-pileti, mida saab kasutada igapäevaselt toimuvatel €110 Kings of Tallinn kvalifikatsioonidel.

Kvalifitseeru soodsamalt läbi online-kvalifikatsioonide

Satelliidid €220 turniiridele toimuvad OlyBetis igal kolmapäeval ja pühapäeval kell 20:00. €220 turniiripileteid saad kasutada nii Winterfesti OlyBet Special Progressive Knockoutil kui ka Kings of Tallinn turniiridel, s.h. Eesti Pokker 20 eriturniirile registreerimiseks.

OlyBet pokkeritoas on võimalik registreeruda ka Winterfesti €110 sisseostuga OlyBet Deepstack ning €220 sisseostuga OlyBet Special Progressive Bounty turniiridele. Registreeruda on võimalik nii raha, lojaalsuspunktide kui ka OlyBet Events online-piletite eest. 

Registreerimisturniirid on leitavad OlyBeti pokkeri tarkvaras otsides märgusõna "LIVE".

New_client_960x640_ee.png

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5