LIVE

17. veebruaril selgub arvult kolmas Suure-Jaani pokkerimeister
  • Jokker.ee
  • 12.02.2018
  • 0

17. veebruaril selgub arvult kolmas Suure-Jaani pokkerimeister

Laupäeval, 17. veebruaril toimuvad Kildu külalistemaja suures saalis arvult kolmandad Suure-Jaani lahtised meistrivõistlused, mille läbiviijaks on Betsafe pokkerituba

Kell 16:00 algava turniiri sisseost on 50 eurot ning sarnaselt teistele Triobeti regionaalsetele turniiridele vältavad tiitlivõistluse mängutasemed 20 minutit. Alustatakse 30 000 stardipunktiga, kaarte jagavad diilerid ning lisaks preemiarahale autasustatakse võitjat karikaga. 

Turniiri korraldaja Tarmo „Waim“ Pika sõnul on Suure-Jaani pokkerimängijaid tuntud oma erakordse pühendumuse ning aktiivse osavõtu poolest nii Betsafe Pokkerikarikast kui Betsafe Live Liigast. "Ja eks need mehed on ka suuremas plaanis midagi saavutanud - eredaimaks näiteks võib tuua ka Tarmo Sengbuschi triumfi Sunday Millionil," lisas "Waim". Mõistagi oodatakse Suure-Jaanisse ka külalisi mujalt Eestist. 

Turniiripileti saab soetada vaid läbi Betsafe pokkeritoa hiljemalt 16. veebruari keskpäevaks. Meistrivõistlustele tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument ning turniirialale pääsevad vaid registreeritud mängijad. Pokkeriturniir algab täpselt kell 16:00, hilinejad saavad aga istuda laudadesse kuni teise pausi lõpuni (orienteeruvalt kell 18:55). Mulgimaal asuv linn on Tallinnast umbes 140 ja Tartust 100 km kaugusel. 

Tiitlivõistluste online-kvalifikatsioon käib läbi igapäevaste kell 21:00 algavate 11-eurose sisseostuga online-satelliiturniiride, kus on garanteeritud vähemalt üks 50 € turniiripilet. Soovi korral saab võidetud piletit kasutada ka kõikidel Betsafe Live Liiga etappidel üle Eesti, teistel Betsafe'i poolt korraldatavatel regionaalsetel meistrivõistlustel ja Betsafe Pokkerikarika live-etappidel.

Eelmised Suure-Jaani meistrivõistlused  toimusid 2015. aasta detsembris,  meelitades osalema 34 peamiselt Suure-Jaanist ning mujalt Viljandimaalt pärit mängijat. Toona tuli võitjaks Vändrast pärit Alo Tõns, kellele järgnesid Marko Prii ja Magnus Pukk. Mullu saavutasid kohalikud harrastajad aga koguni kuuikvõidu, võitjaks tituleeriti Ülar Viies.

Suure-Jaani pokkeriklubi.jpg

OTSETEE BETSAFE'I LEIAD SIIT
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker