Betsafe Pokkerikarikat asus juhtima legendaarne Tallinna suurklubi Wismari
  • Jokker.ee
  • 02.02.2018

Betsafe Pokkerikarikat asus juhtima legendaarne Tallinna suurklubi Wismari

13. jaanuaril algas menukas üle-eestiline võistlussari Betsafe Pokkerikarikas 2018, mille kahel esimesel etapil on näidanud suurepärast minekut liiga uustulnukad - Tallinna suurklubid Wismari ning Insomnia.

Kui Insomnia liikmetel õnnestust võita rekordilise 54 osalejaga live-turniir Rakveres, siis Wismari saavutas teise koha nii live'is kui Betsafe pokkeritoas toimunud online-etapil. Tugev esitus tagas wismarlastele ka liidrikoha, neist nelja punkti kaugusele jäävad võrdse skooriga Insomnia ning Viljandi Mõttemängude Klubi. 

Võistkondlik edetabel.png

Wismari edu põhineb eelkõige kahe mehe väga heal mängul. 55 osalejaga online-etapi võitnud ning live-turniiril finaallauda jõudnud Aimar Leesalu on ühtlasi ka kogu võistlussarja liider individuaalses arvestuses, Eesti absoluutsesse pokkeriparemikku kuuluv Meelis Vist paistis aga silma live-etapi teise kohaga. Insomnia punktid on jagunenud nelja mängija vahel, parimas hoos on olnud mõlemal turniiril neljandaks tulnud Indrek Stranberg

Viljandi meeste lippu hoiab jätkuvalt kõrgel Meelis Vestla, kes tuli Rakveres toimunud live-etapil võitjaks ning teenis 800 eurot auhinnaraha. Eelmisel hooajal triumfeerinud Põlva pole mõnevõrra üllatuslikult veel individuaalset punktiarvet avanud.  

"Võis eeldada, et Insmonia ning Wismari liitumine Betsafe Pokkerikarika karusselliga tõstab märgatavalt kogu liiga taset, sest mõlemasse klubisse kuulub mitmeid tõelisi tegijaid, kes paistnud silma nii Eestis kui Euroopas," kommenteeris pokkeriliiga eestvedaja Tarmo "Waim" Pikk. "Siiski on tegemist vaid esimese kuuga ning üldvõitjat prognoosida pea võimatu. Usun, et kerge ei saa olema kellelgi, sest kõik klubid on täis võitlusvaimu ning mängivad vaid võidule," kiitis "Waim". 

Individuaalne edetabel.png

Betsafe Pokkerikarikas jätkub juba järgmisel laupäeval, 10. veebruaril Võru Grand Prix kasiinos. Võistlussarjal on rikkalik auhinnalaud: kõik võitjatiimi liikmeid ning individuaalarvestuse parima saavad 550-eurose MPN Poker Tour pileti, teisele kohale tulnud klubi auhinnatakse viie 150-eurose EMV piletiga, kolmanda kohaga kaasneb aga viis 100-eurost turniiripiletit.

Loe liiga kohta ka Facebookist ning vaata pilte mängijatest! 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5