Betsafe Pokkerikarikas 2017 lõppes Põlva pokkeriklubi kindla võiduga
  • Jokker.ee
  • 01.01.2018

Betsafe Pokkerikarikas 2017 lõppes Põlva pokkeriklubi kindla võiduga

29. detsembril Põlvas toimunud live-etapiga pandi kuldne punkt veebruaris alanud üle-eestilisele võistlussarjale Betsafe Pokkerikarikas 2017

Hooaja viimase turniiri võitis üle pika aja taas Eestimaale saabunud Otepää kapten Mirko Raid, kes alistas heads-upis Põlva mängija Ardi Kaljuvee. Kolmas ja neljas koht läksid mõlemad Võrru, vastavalt Mati Pirnile ja Keithi Vallile

Võistkondlikus arvestuses oli liiga üldvõitja selge juba enne viimaseid etappe ning nii said terve hooaja ilusat mängu näidanud Põlva pokkerihaid oma kodusaalis - Edu Bowlingus - aastale väärika punkti panna.

Kokkuvõttes edestasid Põlva mängijad teise koha saavutanud Viljandi Mõttemängude Klubi koguni 69 punktiga (216-147) ning jätsid teised konkurendid veelgi kaugemale. Peamiselt põhines põlvalaste edu nende kahe liidri Jaan Vasseri ning Marko Libliku suurepärastele tulemustele, kes võtsid kahel korral järjest koguni kaksikvõidu, tegid üsna puhta vuugi ka septembrikuisel live-etapil ning polnud papist poisid ka online-turniiridel. 

Oma panuse kodulinna triumfi heaks andsid aga mõistagi ka teised ning auhinnaks teenisid kõik võitjatiimi liikmed 150-eurose Eesti meistrivõistluste (EMV) pileti.  

Võistkondlik edetabel.png
Individuaalses arvestuses oli aga kõik lahtine ka enne viimast turniiri, sest Põlva superstaare Jaani ja Markot lahutas vaid kaks punkti. Paraku ei õnnestunud neil kummalgi oma kodulinnas finaallauda jõuda ning nii läks üldvõit Jaanile, kes teenis auhinnaks 100-eurose Betsafe'i turniiripileti. Kolmas oli Meelis Vestla Viljandist. 

Individuaalne edetabel.png
2017. aasta Betsafe Pokkerikarikast võtsid osa Tartu, Viljandi, Võru, Põlva, Valga, Rapla, Otepää, Puhja, Rakvere, Pärnu, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia pokkeriklubid. Kokku viidi läbi tosin live- ning online-turniiri, kusjuures iga võistlussarjas osalev klubi oli ühe live-turniiri võõrustajaks. Iga klubi osales ühel turniiril viie mängijaga, keda võis järgmiseks korraks klubisiseselt vahetada. 

Betsafe'i Pokkerikarika uus hooaeg algab 13. jaanuaril Rakveres ning selle peamise läbiviija Tarmo "Waim" Pika sõnul oodatakse veelgi tulisemat võistlust kui möödunud hooajal. "Sel hooajal ühinevad Valga ja Otepää, lisanduvad Tallinna suurklubid Wismari ja Insmonia ning mängu astub ka Haapsalu/Hiiumaa ühistiim," selgitas "Waim".

Uuel hooajal on ka auhinnalaud senisest märksa rikkalikum, näiteks ootavad kõiki võitjatiimi liikmeid ning individuaalarvestuse parimat 550-eurosed MPN Poker Tour piletid. "Teisele kohale tulnud klubi auhinnatakse viie 150-eurose EMV piletiga, kolmanda kohaga kaasneb aga viis 100-eurost turniiripiletit," lisas Waim.

Vaata Facebookist viimase etapi pilte ning loe ka "Waimu" hinnanguid kõikide klubi esitustele. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5