Supermängu näidanud põlvalased tegid taas Betsafe Pokkerikarikal puhta vuugi!
  • Jokker.ee
  • 24.09.2017

Supermängu näidanud põlvalased tegid taas Betsafe Pokkerikarikal puhta vuugi!

Septembris erakordselt võimsat mängu näidanud Põlva pokkeriklubi kindlustas oma eduseisu menukal üle-eestilisel turniirisarjal Betsafe Pokkerikarikas 2017. Põlva mängijad olid selgelt parimad nii online- kui live-turniiril, korjates mõlema etapi peale kokku rekordilised 44 punkti!

10. septembril Betsafe'is toimunud online-turniiril võistles 42 mängijat. Kuigi individuaalne etapivõit läks Otepää esindajale Mirko Raidile, noppisid suurima saagi põlvakad - nende kapten Marko oli teine ning Kristel kolmas. 

22. septembril Valga ööklubis Jack korraldatud live-etapp oli aga veelgi rohkem Põlva meeste päev, sest esinelikusse mahtus neid koguni kolm. Kagu-Eesti maakonnakeskuse triumfi üritas takistada vaid Viljandi mees Magnus Pukk, kuid hoolimata suurest eduseisust heads-up'i alguses sellest ei piisanud. 

"Reede oli täielikult Jaan Vasseri päev, sest kõik mida ta mängis, ka kokku jooksis," mäletas ürituse peakorraldaja Tarmo "Waim" Pikk. "Põlva suurt pidu ei suutnud rikkuda seegi, et esikohaduellis Magnusele järjest nii emandate kui ässade paar jagati - võitjaks tuli ikka Jaan," lisas "Waim".

Turniiri auhinnafond oli 1350 eurot ning auhinnaraha jagus viiele parimale. Jaani ning Magnuse järel tuli kolmandaks teine Põlva imemees Marko Liblik. Mäletatavasti näitasid Jaan ja Marko tõeliselt vägevat mängu ka kevadel, võttes kahel korral järjest koguni kaksikvõidu!

Ülivõimas mäng ning rekordiline punktisaak kindlustas Põlva pokkeriklubi eduseisu üldises edetabelis. Teisel kohal püsib Viljandi ning kolmandal Karksi-Nuia. "Põlva on küll kindel favoriit esikohale, kuid ma julgeks öelda, et vähemalt Viljandil on siiski teatud võimalused neile järgi võtta. Seitse etappi on veel jäänud (novembris toimub kaks live-turniiri) ning selle aja jooksul võib nii mõndagi juhtuda," kommenteeris Tarmo. 

Betsafe Pokkerikarikas võistkondlik edetebale.png
Võistkondlik edetabel 23. septembri seisuga

Individuaalne esikolmik: Jaan taas liider, teist kohta jagavad Meelis ja Marko

Turniirivõit viis Jaani 55 punktiga taas individuaalse edetabeli tippu. Augusti järel liidriks tõusnud Meelis Vestla ei suutnud paraku septembris punktilisa saada ning jääb hetkel Jaanist seitsme punktiga maha, jagades teist kohta taas tabeli tippu ründava Markoga. 

Augusti parim mängija Margo Printsmann pole kolmest parimast just kaugel, kuid viiendat kohta hoidev edetabeli parima naismängija Keithi Valli jääb liidrist juba 23 punktiga maha. Siiski pole ka siin punktivahed suured ning lõppjärjestus veel kaugeltki paigas.

Kui kõik võitjatiimi liikmed saavad Betsafe'ilt auhinnaks 150-eurose Eesti meistrivõistluste pileti, siis aasta parimat mängijat ootab 100-eurone Betsafe Live'i pilet.  

Betsafe Eesti Pokkerikarikast võtavad osa Tartu, Viljandi, Võru, Põlva, Valga, Rapla, Otepää, Puhja, Rakvere, Pärnu, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia pokkeriklubid. Kuni aasta lõpuni toimub tosin live- ning online-turniiri, kusjuures iga võistlussarjas osalev klubi on ühe live-turniiri võõrustajaks. Iga klubi osaleb ühel turniiril viie mängijaga, keda võib järgmiseks korraks klubisiseselt vahetada. 

individuaalne edetabel.png
Individuaalne edetabel 23. septembri seisuga

Järgmine online etapp toimub 8. oktoobril Betsafe'is, järgmine live-etapp aga kuu lõpus Tartu Tähe piljardiklubis. Ühtlasi algab oktoobris ka klubide registreerimine järgmisele, 2018. aastal läbiviidavale samanimelisele võistlussarjale. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5