Aprilli alguses toimub Eestis esimest korda 25 000€ osalustasuga pokkeriturniir!
  • Jokker.ee
  • 12.03.2019
  • 0

Aprilli alguses toimub Eestis esimest korda 25 000€ osalustasuga pokkeriturniir!

Iga tõeline pokkerifänn teab maailmakuulsat pokkeristaari Patrik Antonius ja unistab vähemalt kord elus temaga ühes pokkerilauas istuda ja ka selfie teha. Tead mis, sama mees lükkab käima sel aastal omanimelise pokkerifestivali sarja, mille avaüritus toimub aprilli esimesel nädalal Tallinnas Olympic Park Casinos ja Hilton Tallinn Park Hotel konverentsisaalis, kus sul avaneb võimalus tema ja paljude teiste maailakuulsustega ühte lauda istuda!

 31. märts kuni 7. aprill aset leidva Patrik Antonius Poker Challenge (PAPC) raames toimub üle 50 erineva turniiri, nende seas kaks highroller turniiri - 10 200€ ning Eesti esimest korda nii suure sisseostuga nagu 25 000€ - see leiab aset 3. aprillil. Hea uudis on see, et kui esimene sisseost peaks aiataha minema, siis sul on võimalus üks kord täiendava 25 000€ eest uus algstäkk saada ehk turniir on single re-entry võimalusega.

Senini Eestis mängitud nii suurte sisseostudega turniirid pärinevad 2010. ja 2011. aastast kui Euroopa Pokkeriturnee (EPT) raames leidis aset 10 300€ sisseostuga No Limit Texas Highroller turniir. Saame näha, kas Eesti näeb nüüd A-klassi pokkeristaare? Üks on kindel, Jokker juba leidis sotsiaalmeedia avarustest, et Tallinnasse on tulekut kinnitanud Eestis varem mitte käinud ja turniiripokkeriga üle 6 miljoni dollari teeninud Daniel Jungleman Cates (USA).

PAPC põhiturniiri osalustasu on 1500€

Neli päeva vältav 1500€ sisseostuga PAPC põhiturniir algab neljapäeval, 4. aprillil kell 12.00. Mängitakse 30 000 algpunktide ja 60 minutit mängutasemetega. Võitja selgub telelauas 7. aprillil.


PAPC lisainfo leiad festivali veebilehelt pa-pc.com

Uus_mängija_desktop_ee.jpg

Kvalifitseeru turniirile OlyBetis ja mängi ühes lauas maailmakuulsustega

Festivali üks sponsoritest OlyBeti pokkerituba pakub igapäevaseid online kvalifikatsioone, s.h. võimalust kvalifitseeruda PAPC põhiturniirile tasuta alusta mängimist läbi igapäevaste freerollide. OlyBet garanteerib iga pühapäev kuni festivali alguseni finaalkvalifikatsioonil kaks 1500€ piletit PAPC põhiturniirile.

Igapäevaste kvalifikatsioonide piletiredel on järgmine: 0€ (Freebuy) > 2€ > 10€ > 50€ > 250€ > PAPC Main Event. Kõik satelliit-turniiri on freezeout formaadis ehk juurdeoste teha ei saa.

PAPC_satellites.jpg

Kui põhiturniiri sisseost käib rahakoti pihta, siis PAPC raames toimub ka igakuine OlyBet Poker Series Tallinn (OPS) turniir 6. aprillil algusega 17.00. OPS turniiripileti võid võita soodsalt iga kolmapäev või pühapäev läbi OlyBeti pokkeritoa - kolmapäeviti on garanteeritud kaks ja pühapäeviti vähemalt viis 110€ piletit.

MÄNGIMA!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker