LIVE

Betsafe annab nädalavahetuseks 10 € tasuta panuse
  • Jokker.ee
  • 10.10.2017
  • 0

Betsafe annab nädalavahetuseks 10 € tasuta panuse

Betsafe'i spordiennustuses on käimas eksklusiivne pakkumine, mis võimaldab kõikidel klientidel saada nädalalõpuks 10 € riskivaba panuse. Pakkumine kehtib igal nädalal kuni detsembri lõpuni!

Kuidas saada riskivaba panus?

1) Liitu kampaaniaga selle kodulehel

2) Panusta esmaspäevast neljapäevani vähemalt 25 € eest. Panused peavad olema tehtud minimaalse koefitsiendiga 1.50.

3) Logi reedel oma Betsafe'i kontole ja saadki 10 € riskivaba panuse.

Pea meeles:

- Tasuta panus tuleb ära kasutada enne sama nädala pühapäeva kell 23:59.

- Kui riskivaba panus kaotab, saab klient automaatselt oma panuse summa tagasi. Saadud raha on vaba raha ning sellele ei kehti läbimängimise tingimusi.

- Kui panus võidab, makstakse välja kogu summa sealhulgas riskivaba panuse väärtus. Riskivabast panusest saadud neto võitude läbimängimiseks on kliendil aega 14 päeva alates võitude saamisest. Riskivabast panustest saadud võidud(koguvõit miinus riskivaba panuse väärtus) tuleb spordiennustuses läbi mängida vähemalt kolm (3) korda minimaalse koefitsendiga 1.5 või kõrgem.

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks oktoobris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii oktoobris, novembris, detsembris kui jaanuaris. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino