Betsafe Eesti Pokkerikarikas külastas Pärnut, võitis Andres Tomson
  • Jokker.ee
  • 25.07.2017

Betsafe Eesti Pokkerikarikas külastas Pärnut, võitis Andres Tomson

Pühapäeval, 23. juulil jõudis populaarne üle-eestiline turniirisari Betsafe Pokkerikarikas 2017 Pärnusse. Esmakordselt võistlussarja ajaloos ei olnud võõrustajaks pubi, vaid kasiino - Pärnu pokkeriklubi hea koostööpartner Grand Prix Port Artur.

2115-eurose auhinnafondiga turniiril osales 47 mängijat. Kahe võistlejaga jõudis finaallauda sarja kindel liider Põlva, kuid päris esimest viiulit mängisid üldise põnevuse huvides siiski teised. Kuigi rahamull lõhkes kiiresti, kulus rahakohtade selgumiseks päris palju aega. Esikohaduellis kohtusid Karksi-Nuia mängija Andres Tomson (pildil) ja Rakvere esindaja Raido Parve.

Omavahelise mängu lõpetas Raido ebaõnnestunud bluff, mis tagas möödunud aastal ka Mulgi karikavõitjaks tulnud Andresele turniirivõidu ning 719-eurose auhinnaraha. Siiski võib ka 486 eurot teeninud Raido oma juulikuise mänguga igati rahule jääda, sest teine koht õnnestus saavutada ka kuu alguses toimunud online-etapil.

"Ühe kuu jooksul 20 punkti teenida on tubli saavutus ning tänu sellele oli Rakvere pokkeriklubi ka kõige edukam võistkond terve juulikuu vältel. Kuu lõikes kuulus teine koht Karksi-Nuiale ning kolmas Viljandile," võttis turniiri korraldaja Tarmo "Waim" Pikk suvekuul toimunu lühidalt kokku. Pärnu etapil oli kolmas nimekas Toomas Hunt (Viljandi) ning järjekordselt jõudis rahadesse ka Põlva imemees Jaan Vasser

Võistkondlikus arvestuses on Betsafe Eesti Pokkerikarika liider endiselt Põlva, kelle eduseis Viljandi ees on kahanenud vaid tosinale punktile. Kolmas on Tartu, neljas juulis "kuivale" jäänud Suure-Jaani ning viies viimase kolme turniiriga tubli tõusu teinud Rakvere Black Bulls.

Meeskondlik edetabel.pngVõistkondlik edetabel 24. juuli seisuga

Individuaalses arvestuses juhib Jaan Vasser

Põlva pokkeriklubi mängija Jaan Vasser on näidanud sel aastal väga head minekut eelkõige live-turniiridel (kuues turniirist viiel rahades) ning tänu sellele ka edetabeli kindel liider.

Esikolmik püsib sama, mis juunis - teine on Meelis Vestla (Viljandi) ning kolmas Marko Liblik (samuti Põlva). Pärnakas Raini Lelle tõusis pühapäevase turniiriga neljandaks, juuni parim Margo Printsmann (Karksi-Nuia) on viies ning edukaim naine Keithi Valli (Võru) kuues. Kui võitjatiimi liikmed saavad Betsafe'ilt auhinnaks 150-eurose Eesti meistrivõistluste pileti, siis aasta parimat mängijat ootab 100-eurone Betsafe Live'i pilet.  

Betsafe Eesti Pokkerikarikast võtavad osa Tartu, Viljandi, Võru, Põlva, Valga, Rapla, Otepää, Puhja, Rakvere, Pärnu, Suure-Jaani ning Karksi-Nuia pokkeriklubid. Kuni aasta lõpuni toimub tosin live- ning online-turniiri, kusjuures iga võistlussarjas osalev klubi on ühe live-turniiri võõrustajaks. Iga klubi osaleb ühel turniiril viie mängijaga, keda võib järgmiseks korraks klubisiseselt vahetada. 

Individuaalne arvestus.png
Individuaalne edetabel 24. juuli seisuga

Järgmine online-turniir toimub 13. augustil Betsafe'is, live-võistlus viiakse aga läbi 25. augustil Puhjas - legendaarses Piilu baaris.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5