Betsafe pakub Ott Tänaku võidule Sardiinia rallil superkoefi 10.0!
  • Jokker.ee
  • 06.06.2018
  • 0

Betsafe pakub Ott Tänaku võidule Sardiinia rallil superkoefi 10.0!

Sel nädalavahetusel toimub Sardiinia ralli, mille (üheks) suurimaks favoriidiks on Eesti ralliekipaaž Ott Tänak - Martin JärveojaBetsafe spordiennustus pakub kõikidele oma klientidele, kes usuvad meie meeste võitu, väga head koefitsienti - 10.0!  

Tänak/Järveoja on teiste kihlveokontorite hinnangul kas ralli peafavoriidid või vähemalt ühed suurimad soosikud koos soomlase Jari-Matti Latvalaga. See hinnang on ka enam kui põhjendatud, sest mullu tulid just meie mehed selle ralli võitjaks, tuues Eestisse 13-aastase vaheaja järel taas MM-ralli esikoha. Mujal jääb Ott Tänaku koef. reeglina 3,50-4,50 vahele.

Seega on koefitsient 10.00 tõeliselt magus ning hea on ka see, et sellest saavad osa nii Betsafe'i uued kui ka olemasolevad kliendid. Arvestada tuleb vaid sellega, et maksimaalne panus ühe kasutaja kohta on 5 eurot. Juhul kui see läheb pihta, maksab Betsafe välja 50 eurot. 

Pakkumine kehtib alates 4. juunist kell 01:01 kuni 8. juunini kell 10:00 (Eesti aeg). 

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks veebruaris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii veebruaris, märtsis, aprillis kui mais. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino