Betsafe Pokkerikarikal haaras liidriohjad Tartu
  • Jokker.ee
  • 07.03.2018

Betsafe Pokkerikarikal haaras liidriohjad Tartu

13. jaanuaril alanud menukal üle-eestilisel võistlussarjal Betsafe Pokkerikarikas 2018 vahetus veebruaris liider: esikohale tõusis nii online- kui live-turniiril superhead mängu näidanud Tartu koondvõistkond!

Tartlased olid ülivõimsalt parimad 10. veebruaril Võru Grand Prix's toimunud live-etapil, millest võttis osa 46 mängijat. Actioni lõpetas kolme parima vahel sõlmitud diil ning mängus punktidele võttis võidu mullu sügisel koguni neli Betsafe Live turniiri võitnud Tartu esindaja Vladislav Rusnak (pildil). Ka teine koht läks Tartusse (tuntud hobimängija Martin H.), kolmas oli aga Põlva imemees Marko Liblik

25. veebruaril Betsafe pokkeritoas korraldatud 57 võistlejaga online-turniiril olid tartlased Vladislav ning Martin taas hoos, noppides vastavalt teise ning kolmanda koha. Võit läks kirja aga värskele Suure-Jaani meistrile Mirko Raidile.

Edukas veebruar viis Tartu 14 punktiga edetabeli liidriks jaanuari järel juhtinud Wismari ees. Konkurents püsib tihe, näiteks on kolmanda ja kaheksanda koha vahe kõigest 10 punkti. 

Võistkondlik edetabel.png

Individuaalses arvestuses on samuti tabeli tipus tartlased Vladislav ning Martin, kolmandale kohale platseerub aga jaanuaris peremehetsenud Aimar Leesalu Wismarist.

Betsafe Pokkerikarikas jätkub juba järgmisel laupäeval, 10. märtsil kell 14:00 Insomnia koduklubis, Viktuse kohvikus (Toompuiestee 4, Tallinn) ning nagu juba kombeks, saavad sel punkte 9 parimat.

Aasta lõpuni vältaval võistlussarjal on rikkalik auhinnalaud: kõik võitjatiimi liikmeid ning individuaalarvestuse parim saavad 550-eurose MPN Poker Tour pileti, teisele kohale tulnud klubi auhinnatakse viie 150-eurose EMV piletiga, kolmanda kohaga kaasneb aga viis 100-eurost turniiripiletit.

Loe liiga kohta ka Facebookist ning vaata pilte mängijatest! 

Individuaalne edetabel.png

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5