Betsafe'i jõulukalender - novembri algusest detsembri lõpuni!
  • Jokker.ee
  • 07.11.2017
  • 0

Betsafe'i jõulukalender - novembri algusest detsembri lõpuni!

Kui tavaliselt käivitavad online-mängusaidid oma jõulupakkumised alles detsembris, siis Betsafe'is (endine Triobet) algavad jõulud varakult ning eripakkumisi tehakse igal päeval ajavahemikus 1. novembrist kuni 31. detsembrini.  

Kampaania on avatud ainult klientidele, kelle konto on registreeritud aadressiga Eestis ning kes on liitunud “HAARA JÕULUDEL KELLADEST” kampaaniaga, mille leiad sellelt Betsafe'i lehelt.  Iga kampaaniapäeva periood on vahemikus 00:00 kuni 23:59

Pakkumiste valik on väga lai - näiteks jagatakse nii tasuta keerutusi, tasuta spordiennustuse panuseid, pokkeripileteid kui ka niisama raha. Iga klient võib saada ühe päeva jooksul maksimaalselt ühe auhinna ühe toote (spordiennustus, kasiino või pokker) kohta. Auhinnad makstakse välja järgneva tööpäeva jooksul, juhul kui pole teisiti välja toodud. 

Seega - soovitame asjal igal päev jooksvalt silma peal hoida!

7. novembri pakkumised on järgmised:

KASIINO

Panusta live-kasiino mängus Dream Catcher vähemalt 50 € eest ning saa 5 € boonust mistahes live kasiino mängus mängimiseks 

POKKER

Võida Hold’emis käsi ühest mastist -ga ja saad 1 € kohe kätte. Arvesse lähevad kõik No limit Hold’em rahalauad, panused alates 0.05/0.10.

€100 VÄÄRTUSES TASUTA PANUSEID

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Tee sissemakse ning panusta kalendrikuu jooksul kokku vähemalt €10 väärtuses koefiga alates 1.50. 

3) Betsafe ANNAB SULLE €25 TASUTA PANUSE
4) Korda sama protsessi kolmel järgmisel kuul. Näiteks oktoobris liitudes saad 25-eurose tasuta panuse nii oktoobris, novembris, detsembris kui jaanuaris. On oluline, et täidad tingimused eraldi ka järgmistel kuudel.  
NB!  Boonus lisatakse kontole ainult tasuta panuse netovõidu ulatuses (algset panuse summat €25 ei tagastata). Näiteks tehes €25 panuse koefiga 2.0, saad võidu korral oma kontole boonusrahana 25 € (50 € koguvõit – 25 € tasuta panus = 25 €). Kui Sinu tasuta panus võidab, tuleb see 14 päeva jooksul 3 (kolm) korda spordiennustuses läbi mängida koefiga vähemalt 1.50.  
Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino