Coolbet annab 10-eurose riskivaba kossupanuse. Väga lihtne saada!
  • Jokker.ee
  • 22.10.2019
  • 0

Coolbet annab 10-eurose riskivaba kossupanuse. Väga lihtne saada!

Täna algab NBA 74. hooaeg ning kõikidel kossufännidel on taas põhjust end telerite ette naelutada. Kahtlemata soovivad neist paljud lisaks mängude vaatamisele ka oma lemmikutele panuseid teha.  

Coolbet bäönner.jpg

NBA (või mõne teise kossuliiga) nautimiseks/sellele panustamiseks sobib hästi Coolbeti iganädalane pakkumine, mis võimaldab saada väga hõlpsalt 10-eurose riskivaba panuse korvpallile. See käib nii: 
- Liitu kampaaniaga sisestades boonuskood: BASKW43
- Tee see nädal vähemalt 10 € pre-match või live üksikpanus (min koefiga 1.50) valitud korvpalliliigadele*
- 10 € RISKIVABA PANUS kantakse Sinu kontole kohe, kui panus on lahendatud ning kehtib kuni selle nädala pühapäevani.
- Nädalas saad teenida maksimaalselt ühe 10 € riskivaba panuse.
- Mingeid täiendavaid läbimängimise nõudeid ei ole. 
- Ühel kliendil tohib olla korraga vaid üks aktiivne spordiboonus. Aktiivse spordiboonuse olemasolul mängi see kõigepealt läbi ning seejärel saad kasutada seda pakkumist.
- Pakkumine on iganädalane. Iga nädal tuleb läbi sama protseduur ning kasutada vastava nädala boonuskoodi, mille leiad vastavalt Coolbeti lehelt
* Valitud liigad on: NBA, Turkish Airlines Euroleague, VTB Ühisliiga, ACB, BSL, Jeep Elite ProA, HEBA Basket League, LKL (Leedu liiga), Korisliiga, Italy Lega A, Basketball Bundesliga, Eesti-Läti Ühisliiga.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker