Coolbet annab uutele mängijatele 50-eurose riskivaba panuse WRC-le
  • Jokker.ee
  • 25.04.2019
  • 0

Coolbet annab uutele mängijatele 50-eurose riskivaba panuse WRC-le

Coolbet annab kõikidele uutele Eesti klientidele, kes avavad konto ajavahemikus 24. aprill - 11. november 2019 50-eurose riskivaba panuse WRC-le! 

Boonuse aktiveerimiseks tuleb pärast konto avamist sisestada lehel Minu Konto > Boonused boonuskood "WRC50".


Riskivaba panuse saad teha vaid ühel korral (summas kuni 50 eurot) ning see tuleb teha Sinu oma rahaga. Selleks tee oma valik ning kinnita panus, tehes ühtlasi ennustuspiletil kasti "Rsikivaba panus" linnukese.  

Kui panus võidab, siis teenid võidu vastavalt panuse koefitsiendile. Kaotuse puhul makstakse see aga kuni 50 € ulatuses. Puuduvad täiendavad läbimängimise nõuded.

Näide: Sa panustad 50 eurot koefiga 2.25, et Ott Tänak võidab Argetiina ralli. Juhul, kui Ott võidab Argentiina ralli, teenid Sa 62,50 eurot netotulu (50x2,25-50), kuid kui Otil see ei õnnestu, makstakse Sulle 50 eurot tagasi. Viimasel juhul Sa küll ei võida midagi, kuid Sul pole ka võimalus midagi kaotada!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker