Saa Coolbetis 25-eurone tasuta panus ja võida pilet jäähoki MM-ile!
  • Jokker.ee
  • 05.04.2019
  • 0

Saa Coolbetis 25-eurone tasuta panus ja võida pilet jäähoki MM-ile!

Coolbetis on käimas kõikidele spordiennustajatele mõeldud magus kampaania, mille käigus võib iga nädal saada ühe 25-eurose tasuta panuse ning võita tagatipuks ka reisi jäähoki MM-ile! 

Selleks pole vaja läbida mingit nõiakunsti erikursust, sest tingimused kampaanias osalemiseks on väga lihtsad!


Boonuse saamiseks: 
1. Ava kampaania leht ja vali üks kahest pakkumisest:
a) Tee nädala jooksul 5 x 10 € panust ja saad 10 € tasuta panuse, BOONUSKOOD: REWARD10
b) Tee nädala jooksul 5 x 25 € panust ja saad 25 € tasuta panuse, BOONUSKOOD: REWARD25
2. Ava samal lehel kastike "LIITU PAKKUMISEGA" ja kasuta valitud boonuskoodi
3. Täida nõutud tingimused ajavahemikus esmaspäev kell 01:01 kuni pühapäev kell 23:59. Sobivad kõik panusetüübid (v.a. süsteempanus) ja spordialad, mille koef. on vähemalt 1.50. 

Üks mängija saab nädalas teenida maksimaalselt ühe tasuta panuse, mis kantakse mängija kontole järgmisel esmaspäeval, hiljemalt kell 14:00. Coolbet lennutab Su kohale, paigutab ilusasse hotelli ning annab taskuraha ka.

Ole teadlik, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 


VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI €20 RISKIVABA PANUS + TASUTA SPINNID

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

- 100% kuni €150 boonuskoodiga COOL150 See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

- Maksa sisse €20 kasutades boonuskoodi CB20. Saad €20 riskivaba panuse ja 50 keerutust slotimängus Fairytale Legends: Red Riding Hood.

2) Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 

Saadud boonus või deposiidi summa (tasuta panuste korral) tuleb 30 päeva jooksul 6 korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,50 või kõrgem. Boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller). Riskivaba panuse saamiseks tehtud deposiit tuleb 1 kord läbi mängida. Tasuta keerutustega saadud võite ei pea läbi mängima. 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker