Coolbet saadab ühe Eesti mängija Skyboxis Euroopa Liiga finaali vaatama
  • Jokker.ee
  • 03.04.2018
  • 0

Coolbet saadab ühe Eesti mängija Skyboxis Euroopa Liiga finaali vaatama

Coolbet korraldab 2.-12. aprillil kampaania "SEE ON EUROOPA", mille tulemusena pääseb üks Eesti, üks Norra ja üks Soome mängija nautima Skyboxis Euroopa Liiga finaalmängu. 

Pea meeles, et kampaanias osalemiseks pead Sa sellega kindlasti vastaval Coolbeti lehel liituma, klikkides kastikesel "SEE ON EUROOPA"

Edasi tuleb teha vähemalt 5 € panus UEFA Meistrite Liiga või Euroopa Liiga mängudele. Iga ainulaadne panus annab Sulle ühe loosipileti (st. et mitu samasugust panust sama klubi võidule annab Sulle siiski vaid ühe loosipileti).

Arvesse lähevad nii enne matši kui ka reaalajas (live-betting) tehtud panused. Selle nädala kampaania panused peavad olema tehtud ja otsustatud kampaaniaperioodi sees (lõppeb 12. aprill kell 23:59).

Kokku selgub 3 võitjat, üks igast järgnevast riigist: Eesti, Soome ja Norra. Iga võidupakett sisaldab 2 edasi-tagasi lennupiletit teile lähimast lennujaamast Lyon’i (15.-17. mai), 2 ööd koos hommikusöögiga ööd hotellis (twin või double ruum) ja 2 matši piletit (16. mai) Skybox’i, mis omakorda sisaldab sööki, jooki ning eksklusiivset kingitust. Samuti kompenseeritakse transfeerid lennujaamast ja tagasi ning hotellist staadionile ja tagasi.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino