Coolbeti jõulupakkumised pole veel läbi! Lisaks 100% tagasimakse päeva mängul!
  • Jokker.ee
  • 29.12.2018
  • 0

Coolbeti jõulupakkumised pole veel läbi! Lisaks 100% tagasimakse päeva mängul!

22. novembril oma jõulukalendri käivitanud Coolbet on üks vähestest kangetest, kes jätkub pakkumiste tegemist ka pärast pikki pühi ehk kuni 1. jaanuarini.

See tähendab, et igal kasiinomängijal, pokkerisportlastel ja spordiennustajatel on kasulik vähemalt korra päevas Coolbeti veebileht avada ning oma kingitus vastu võtta.  

Eriti peaks Coolbeti jõulukampaania sobima slotisportlastele, sest kõik, kes teevad vähemalt 20-eurose deposiidi,  saavad järgmisel seitsmel päeval kokku 70 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse 10 keerutust. 

NB! Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul 10 tasuta keerutust ning nii kuni 1. jaanuarini. Samaaegselt ootavad eripakkumised (tasuta panused, pokkeri freerollid jms.) ka teisi Coolbeti klienti ning nendest osa saamiseks deposiidinõue ei kehti. 


Kui mängid Coolbetis, tasub pöörata kindlasti tähelepanu ka Päeva Mängule spordiennustuses, millele kihlveokontor pakub 100%-list tagasimakset. See tähendab, et koefitsientide kogusumma võrdub ühega ning Coolbet mängijatelt midagi "vahelt ei võta". 

29. detsembril on päeva mänguks Inglise Kõrgliiga kohtumine Liverpooli ning Arsenali vahel. Liverpool on hetkel edetabeli tipus, Londoni suurklubi aga viies ning vaid kahe punkti kaugusel järgmise hooaja UEFA Meistrite Liiga kohast. 

Koefid mängule on järgmised: 
* Liverpooli võit - 1,47
* Viik - 5,05
* Arsenali võit - 8,20

Mängule kehtib ka "Igava mängu garantii", mis tähendab seda, et juhul kui mäng lõppeb seisuga 0-0 ning Sa kaotad oma panuse, siis tagastatakse mängu tulemusele (1X2) tehtud panus kuni 20 EUR ulatuses.

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker