Banner

Eesti pokkerimängijad aitavad koguda raha vähiravifondile Kingitud Elu
  • Jokker.ee
  • 17.12.2018
  • 0

Eesti pokkerimängijad aitavad koguda raha vähiravifondile Kingitud Elu

Reedel, 21. detsembril korraldab Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) Tallinnas heategevusliku pokkeriturniiri, mille auhinnafondist pool annetatakse vähiravifondile Kingitud Elu. Üritus algab Olympic Park kasiinos kell 19:00 ning sellel pääseb osalema 80 pokkerisõpra.

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul ühendab turniiripokker Eestis tuhandeid inimesi. „Tegemist on ainulaadse mõtte- ja seltskonnamängu, mida võib harrastada sisuliselt iga täisealine ning just seetõttu kohtuvad laudades paljud erinevad inimesed erinevatelt elualadelt. Kuigi võistlussituatsioonis paistavad pokkerimängijad üksteise vastu armutud, ollakse tegelikult vägagi ühtehoidvad ja heatahtlikud,“ märkis Tanel.

Eesti pokkerimängijad on korraldanud heategevuslikke aktsioone juba aastaid ning eranditult kõiki seniseid üritusi on iseloomustanud nii suur osalejate arv kui ka mängijate siiras soov abivajajatele käsi ulatada. „Näiteks mullu kogusime 2730 eurot Koeru Perekodust elluastuvate noorte toetuseks ning toona võttis heategevuslikust pokkeriturniirist osa koguni 89 mängijat,“ lisas Tanel. 

Lisaks ETPF-i sponsoritele (Paf, Unibet, Olybet, Betsafe ja Coolbet) toetavad ettevõtmist TV3, Prike, Olympic Casino, Margit Rammus Käsitöö ning pokkerialasele üritusturundusele spetsialiseerunud poker360.ee, kes kõik premeerivad turniiril osalejaid erinevate lisaauhindadega.

Suurtoetajatest saadab TV3 turniirile koguni 11 oma inimest, kelle kaasalöömine lisab ettevõtmisele tublisti särtsu. „Mõistagi peab ka mängijatel lõbus olema! Eelkõige usun aga seda, et võimalus otseselt mõne inimese elukvaliteeti parandada tekitab kõikides turniiril osalevates Eesti pokkerimängijates hea jõuluemotsiooni,“ lõpetas Tanel. 

3000-punktilise algstäkiga turniiril osalemine maksab 22 eurot, lisaks on võimalik osta juurde piiramatus koguses mängupunkte kursiga 10 eurot = 1500 punkti. Pool auhinnafondist jaguneb parimate mängijate vahel, teine pool annetatakse aga heategevuseks.

Sihtasutus Hille Tänavsuu Vähiravifond "Kingitud Elu" on eraalgatuslik vähiravi toetusfond, mis aitab inimestel soetada hädavajalikke kaasaegseid ravimeid või saada raviprotseduure. Sel viisil antakse abivajajatele võimalus kauem elada või koguni täielikult terveneda.

25311103_1952455461741401_4801903607352165253_o.jpgMeenutus eelmisest aastast: TV3 ja Jõuluvana valmistuvad, Catlin tervitab külalisi...

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker