Eesti pokkerimängijad kogusid 2730 eurot Koeru Perekodu toetuseks
  • Jokker.ee
  • 10.12.2017

Eesti pokkerimängijad kogusid 2730 eurot Koeru Perekodu toetuseks

8. detsembril korraldas Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) heategevusliku pokkeriturniiri, mille käigus koguti raha Koeru Perekodust elluastuvate noorte toetuseks. Üritusest võttis osa 89 pokkerimängijat, kes abistasid noori ühtekokku 2730 euroga.  

Olympic Park kasiinos toimunud turniiril osalemine maksis 22 eurot, lisaks lubati sooritada piiramatus koguses juurdeoste (re-buy). Heategevuseks annetati täpselt pool turniiri auhinnafondist, ülejäänu jagunes aga võistluse kümne parima vahel.  

Meeleoluka, ligi üheksa tundi väldanud võistluse parimaks osutus Jaanus Veste, kellele järgnes suurim annetaja, harrastusmängijast ettevõtja Rikard Relander. Kolmanda koha saavutas endine TV3 juht Toomas Vara

Koeru Perekodu nimel tervitas Relika Pedoson kogu Eesti pokkerikommuuni ning tänas siiralt nii kõiki turniiril osalejaid, sponsoreid kui ka ürituse peakorraldajat Catlin Müüri. „Teie toetus aitab mitmetel noortel märksa turvalisemalt iseseisvasse ellu astuda ning kiiremini oma unistuste täitumiseni jõuda,“ ütles Pedoson. 

„Tunnen uhkust kõikide osalejate, nii elukutseliste mängijate kui kümnete harrastajate ning hobimängijate üle, kes abivajajatele oma toetava käe ulatasid,“ kiitis ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. „Tänu arvukatele sponsoritele saime ka igale osalejale kinkekoti ulatada, premeerida heldemaid annetajaid ja turniiri parimaid ning loosida välja mitmesuguseid eriauhindu,“ lisas Tanel. 

Heategevuslikku pokkeriturniiri sponsoreerisid kõik ETPF-i põhitoetajad (Unibet, Olybet, Betsafe, Coolbet ja Paf) ning TV3, Tele2, Juustukuningad, Puitsisustus.ee, Kunstikatel, Prike, vürtsid, Promo Cash&Carry, Crow ja Olympic Casino.

Vaata ürituse fotosid Facebookis!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5