Eksklusiivne pühademäng Betsafe'is: Aloha! Christmas
  • Jokker.ee
  • 04.12.2020

Eksklusiivne pühademäng Betsafe'is: Aloha! Christmas

Eesti suurima mängude valikuga Betsafe online-kasiino toob oma mängijateni pidevalt uusi slotikaid. Neist mitmed on Eestis eksklusiivsed, mis tähendab, et neid saab mängida ainult Betsafe'is

Detsembrit alustatakse jõuluteemalise NetEnti slotikaga "Aloha! Christmas", kus saab panustada vahemikus 0,10 € - 200 €/ühe keerutuse kohta.

Kõik, kes teavad 2016. aastal valminud mängu "Aloha! Cluster Pays", mis on laialt levinud pea kõigis Eesti online-kasiinodes, leiavad jõuluteemalisest Alohast palju tuttavat, kuid ka mitmeid uusi ja põnevaid funktsioone, sealhulgas vinge lahendusega boonusmängu.

"Uut Alohat" on kasulik proovida samaaegselt Betsafe'i jõulukalendriga, mis on tõenäoliselt parim Eestis. Üsna mõõduka mängimise eest on võimalik saada hea ports tasuta spinne, mille käigus võidetud raha "vabastamisele" kehtivad väga leebed nõuded.  

Pane tähele, et kui Sul veel Betsafe'i kontot pole, siis haara kindlasti kinni erilisest 800 tasuta spinni promost. Selle pakkumise muudab erakordseks just see, et tasuta spinnidega võidetud raha tuleb KÕIGEST 1x läbi mängida!

jokker_768x420.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5