LIVE

Eksklusiivselt Betsafe'is: Cowboys Gold pakub põnevat sisu ja suuri võite!
  • Jokker.ee
  • 06.11.2020

Eksklusiivselt Betsafe'is: Cowboys Gold pakub põnevat sisu ja suuri võite!

Eesti suurima mängude valikuga Betsafe online-kasiino käivitav pidevalt aina uusi ja uusi slotikaid. Neist mitmed on Eestis eksklusiivsed, mis tähendab, et neid saab mängida ainult Betsafe'is

Ülivärskest Pragmatic Play slotimängust Cowboys Gold tõotab saada novembrikuu üks suurimaid hitte. Tegemist on sisult küll lihtsa, kuid samas põnevate võimaluste ning vägeva graafika/animatsioonidega 10 liiniga mänguga, mille panuste vahemik on 0,10 € - 50 €.

Mängus on igati korralik keskmise tagasimakse protsent (96,50%) ning tugevalt keskmine volatiilsus, mis tähendab suhteliselt korralikke ühekordseid võite. Maksimaalselne võiduvõimalus ühe liini kohta on 6065x ehk kogu panuse kohta üle 60 000 korra. See tähendab, et näiteks 10 sendine panus võib anda tervelt 6000-eurose võidu!  

Mis paneb aga südame tõsiselt põksuma? Mõistagi see, kui õnnestub saada ekraanile kolm boonus-sümbolid või vähemalt üks boonus-sümbol koos renegade-sümboliga viimasel rullikul. See tähendab tasuta keerutusi ning suuri võite. Eriti ägedaks teeb mängu aga see, et boonusspinnide ajal on võimalik saada lisaspinne ning sel juhul tõusevad võiduvõimalused (kordistajad) veelgi. 

Kokkuvõtteks - Cowboys Gold on kahtlemata põnev ning kaasaegne mäng. Kui Sul veel Betsafe'i kontot pole, siis haara kindlasti kinni erilisest 800 tasuta spinni promost. Selle pakkumise muudab erakordseks just see, et tasuta spinnidega võidetud raha tuleb KÕIGEST 1x läbi mängida!

jokker_768x420.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5